فهرست
عکس روز: زوج  M & M  در قلب دفاع پرسپولیس
عکس روز: زوج M & M در قلب دفاع پرسپولیس

عکس روز: زوج M & M در قلب دفاع پرسپولیس

آی اسپورت – با محرومیت رضا نورمحمدی   و بازی نه چندان جالب او در دفاع چپ حالا علی دایی مطمئن شد که می تواند از زوج بنگر – اومانا در قلب دفاع  استفاده کند و میثم حسینی که نسبت به بازی های قبل در مقابل صبا عملکرد قابل قبولی داشت را در جناح چپ میدان دهد.
اومانا در مصاف با پدیده اولین بازی خود برای پرسپولیس را انجام داد و به نسبت بازی اول خود نمایش قابل قبولی انجام داد .با این حال پرسپولیس باز هم گل خورد تا در 5 هفته ابتدایی فصل تنها یک کلین شیت از تیم دایی بینیم.هر چند دو گل از گل هایی که پرسپولیس در این فصل دریافت کرده آفساید بوده ( گل پدیده و گل اول ملوان) اما عملکرد مدافعان میانی این تیم هم خوب نبوده تا جای خالی سیدجلال حسینی بیش از پیش حس شود.
با این وجود شاید تداوم حضور اومانا در ترکیب و هماهنگ شدن او با محسن بنگر  و البته مدافعان کناری خط دفاعی پرسپولیس را مستحکم تر از قبل کند و این تیم به راحتی بازی های قبلی  باز نشود  و گلی دریافت نکند.حالا زوج محسن – میشل در قبل دفاع پرسپولیس بازی خواهند کرد و اگر ارتباط خوبی بین آنها برقرار باشد می توان به استحکام بیشتر خط دفاع تیم دایی امیدوار بود.

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-29 12:29:53
نظر دهید

۳ نظر
نوید
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۰۷
یعنی تلفظ مایکل انقدر سخته که میگین میشل؟
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۲۴
زهی خیال باطل ، اگه اومانا بازیکن تاپی بود که نمیزاشتن بیاد پرسپولیس
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۰۴
دو گل از گلهای دریافت شده آفساید بوده یعنی همین الان از پرسپولیس 3 امتیاز دزدیده شده یعنی الان تیم باید 8 امتیازی باشد ـا آخر فصل را هم خودتان حدس بزنید چه اتفاقی قرار است بیافتد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر