فهرست
گودرزی: کی‌روش باید در حد مربی صحبت کند
گودرزی: کی‌روش باید در حد مربی صحبت کند

گودرزی: کی‌روش باید در حد مربی صحبت کند

آی اسپورت- دقایقی پیش محمود گودرزی ورزیر ورزش و جوانان دولت تدبیر و امید در گفت‌وگو با دوربین ورزش و مردم به شکلی سربسته اظهارنظر مستقیمی درباره کارلوس کی‌روش سرمربی تیم‌ملی‌ انجام داد.

گودرزی درباره اینکه چه نظری درباره کارلوس کی‌روش دارد گفت: البته باید از افراد موفق حمایت کرد اما اگر مربی ای، مربی باشد تنها باید در حیطه خودش انجام وظیفه کند و به اندازه خودش حرف بزند. جایگاه سرمربی مشخص است، جایگاه رئیس فدراسیون هم مشخص است و هر کسی باید کار خودش را انجام بدهد.او در مورد اینکه با تمدید قرارداد کی‌روش موافق است یا نه هم گفت: من از آنچه فدراسیون ها با من مشورت می‌ کنند حمایت می‌ کنم.

تاکید گودرزی روی مشورت با وی نکته مهمی است به خاطر داشته باشید او قبلا هم گفته بود کی‌روش نباید در مواردی مثل پیراهن تیم‌ملی‌ و ... اظهارنظر کند.

  ۸  
آی اسپورت
2014-08-29 12:49:38
نظر دهید
۸ نظر
محمد
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۰۲
تو هم در حد خودت صحبت کن ، شما کشتی گیرا اگه عرضه دارین مواظب باشین کشتی از المپیک حذف نشه
مجید
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۳۸
من هر شکی که در باره توانایی و صلاحیت تو در گرفتن منصب وزارت را داشتم با جلسه در باره گرفتن راهکار برای فوتبال با افرادی مثل عزیز محمدی و مدیرعامل سابق استقلال اولیایی انهم بعداز گذشت بیش از یک سال تشکیل داده بودی به یقین پیوست! جایگاه وزارت جایگاهی ایست که بی نقص ترین تصمیمات در باره مسائل حوزه پیرامونی گرفته میشود یعنی شما مرجعی هستی که دیگران باید راهکار بخواهند نه تو از دیگران؟ وزیر اقنصادمان بهترین و صحیح ترین تصمیمات را در حوزه اقتصاد گرفته که حاصل ان پایین امدن سرعنت گرانی -- از رونق افتادن بازار سکه و ارز و..غیره میباشد او به درستی وزیر است یعنی صحیح ترین تحلیل ممکن را از حوزه اقتصاد داشته است اما او نیامد طلا فروشها را جمع کند واز علل بوجود امده از مشکلات نظر جمع کند اگر شخصی به پزشک متخصص مراجعه میکند برای درمان است و اگر متوجه شود پزشک مثلا در باره دل درد او از پزشکان عمومی و رمالها نظر میخواهد که سرنوشت بیمار واویلاست! نکنه سرنوشت فوتبال ما را واویلا کنی واویلا!!
الناز
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۱۷
تو هم در حد وزیر صحبت کن و نه بیشتر و در کار فدراسیون ها دخالت نکن و بفهم که مردم کی روش رو دوست دارند
محمد-فولاد
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۱
وزیر بسیار عالی داره عمل میکنه. یه همچین آدمی لیاقت وزارت رو داره و متاسفانه کوته بینها و نوک دماغ بینها اینو نمیفهمن که اگه میفهمین وضع تیماشون این نبود که هر روز دنبال یه مقصر جدید بگردن در حالی که خودشون اولین مقصر در بحران تیمهاشونن. اگر قرار باشه به جایی هم برسیم این وزیر میتونه ما رو بجایی برسونه و یادش باشه اینایی که جلوش وای میسن اینا همونایین که هر سال کلی دکه دار خارجی میارن ایران و بدون اینکه بشون بازی بدن برشون میگردونن و خدا دلار پول مفت میدن بشون و خدا دلار دیگه هم باید بدن. حالا میخوان همین کار رو هم با کی روش کنن.دلالی محض
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۶
وزیر باید طبق منافع کشور کار نکنه و نباید بذاره یک دلار از منافع کشور به هدر بره
رزاقی
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۹
دخالتهای بی مورد و غیر مسئولانه گودرزی وزیر ورزش و جوانان در امور فدراسیون های ورزشی ادامه دارد
گودرزی راهی را میرود که امثال علی آبادی و سعیدلو در دولت احمدی نژاد رفتند
گودرزی با دخالتهای بی موردش مانع از بستن قرارداد فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش شد
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۵۰
درود بر وزیر سفت محکم کار خودشه میکنه و تحت تاثیر این جو رسانه ای قرار نمیگیره
-
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۰۳
با هرکی باید مثل خودش صخبت کرد! وقتی طرف کیروش آدم دورو و مزوری مثل تو ست باید همینطور صحبت کنه! در حد توپ جمع کن هم فوتبال نمیفهمه برای سرمربی تیم ملی شرط میذاره! لعنت بر تو و اون کفاشیان بی لیاقت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر