فهرست
موافقت گودرزی، شرط بازگشت کی روش
موافقت گودرزی، شرط بازگشت کی روش

موافقت گودرزی، شرط بازگشت کی روش

آی اسپورت - سرمربی تیم ملی شرط بازگشتش به ایران را عنوان کرد.

کارلوس کی روش که امروز از کشورمان خارج شد به ایسنا گفته: من آمده بودم تا با امضای قراردادی چهار ساله باز هم برای فوتبال ایران کار کنم و همه تلاشم را به کار گیرم تا تیم ملی ایران در مسابقاتی که پیش‌رو دارد موفق باشد. من همه توافقاتم را با علی کفاشیان، رییس فدراسیون ایران انجام داده‌ام، اما ظاهرا وزیر ورزش و جوانان ایران با حضور در من در تیم ملی مخالفت کرده است. بنابراین وقتی وزیر ورزش کشور مخالف باشد من دیگر کاری نمی‌توانم انجام دهم.

کی روش ادامه داد: من می روم و اگر فوتبال ایران مرا بخواهد باید رییس فدراسیون و وزیر ورزش با هم کنار بیایند و اگر توافقی میان آنها باشد، می‌توانند از من دوباره خواهند که به ایران برگردم.

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-29 13:05:17
نظر دهید

۳ نظر
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۱۴
وزیر باید قاطعیت داشته باشه و نذاره سر مملکت کلاه بذارند
الناز
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۲۲
آقای گودرزی با دخالتهای بی جا داری به دولت تدبیر و امید ضربه میزنی و داری همان رفتارها و دخالتهای امثال علی آبادی و سعیدلو را انجام میدی. متوجه باش که مردم کی روش رو میخواهند و در هر نظرسنجی بالای 85 درصد مردم به کی روش رای دادند حالا پس چطور به خودت اجازه میدی جلوی نظر اکثریت مردم بایستی؟!! آخه دیکتاتوری در ورزش تا کی باید ادامه پیدا کنه؟!!
-
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۱:۵۳
وزیر باید به مسائل کلان برسه نه بندهای قرارداد مربی!! ولی آدم از اینجاش عصبانی میشه که از اول وجود نداشتند بگن کیروش رو نمیخواهیم! با مردم و کیروش بازی کردند!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر