فهرست
ساغلام: داوری به این بدی ندیده بودم
ساغلام: داوری به این بدی ندیده بودم

ساغلام: داوری به این بدی ندیده بودم

آی‌اسپورت- ساغلام سرمربی تراکتورسازی پس از تساوی تیمش مقابل الجزیره امارات گفت که تیم برتر میدان بودیم اما حریف در یک حمله به گل رسید.

 

مثل قبل؛ خوب بودیم و نبردیم

پیش از شروع بازی، هدفمان کسب پیروزی بود. امروز نزدیک به ۱۰۰ دقیقه بازی کردیم و طبق آماری که به دستمان رسید، ۶۵ درصد مالکیت توپ از آن ما بود و ۵۴۶ پاس بین بازیکنان ما رد و بدل شد. ۱۷ شوت داشتیم که ۹ شوت داخل چارچوب بود. متاسفانه فقط یک گل زدیم. ۴۱ سانتر به داخل محوطه جریمه حریف داشتیم و ۱۳ کرنر ارسال کردیم. موقعیت‌های زیادی در طول بازی داشتیم. حریف ما در ۱۰۰ دقیقه فقط یک بار به سمت دروازه ما هجوم آورد که روی همان حمله به گل رسید. در فوتبال این آماری تلخ است. مثل بازی‌های قبل، ما مستحق پیروزی بودیم اما باز هم نتوانستیم به برد برسیم.

 

داور خیلی بد بود

داور بازی قضاوت خیلی بدی داشت. رقیب ما برای فوتبال بازی نکردن به میدان آمده بود. در عمرم چنین داوری ندیده بودم. داور امروز به تیم حریف کمک کرد. وظیفه داور این است بازی را اداره کند ولی امروز این وظیفه را به خوبی انجام نداد. وقت‌های تلف شده شش دقیقه نبود. در نهایت این یک امتیاز ما را خوشحال نکرد و شانس ما را کم کرد. تیم ما نشان داده که می‌تواند در دو بازی باقی مانده به پیروزی برسد اما کار از دست ما خارج شده و باید به نتیجه رقبا هم نگاه کنیم. به خاطر مصدومیت احسان پهلوان، در ۱۶ دقیقه پایانی با ۱۰ نفر بازی کردیم و مسلمی پور دچار مصدومیت شد. ما مجبور شدیم در این روزها پر فشار از ۱۳، ۱۴ بازیکن بهره ببریم. در مجموع از بازیکنان بابت‌ بازی‌های زیبای‌شان تشکر می‌کنم.

 

اوضاع مالی باشگاه خوب نیست

کاری که نکردیم این بود که گل نزدیم و تنها توپی که به سمت دروازه ما آمد تبدیل به گل شد. امروز نتوانستیم پیروز شویم اما بازی خوبی ارائه کردیم. مالکیت توپ در دقایق بیشتری دست ما بود. با این بازیکنان کار بیشتری نمی توانستیم انجام دهیم. از مربی حریف تشکر می‌کنم. این موضوع بیانگر این است که بازی‌های ما را دیده است. با توجه به آمار نباید مسابقه یک بر یک می‌شد. به نظرم آن صحنه پنالتی بود اما باید دوباره فیلم بازی را ببینیم. معتقدم بازیکن حریف از پشت مهاجم ما را زد. ما در هر چهار بازی قبلی از اشتباهات داوری لطمه خوردیم. ما موقعیت های زیادی داریم ولی نمی‌توانیم به گل برسیم. در روزهای پایانی نقل و انتقالات به تبریز آمدم و زمان زیادی برای جذب بازیکن نداشتیم. مجبور بودیم بازیکن آزاد جذب کنیم. اینجا هم بگویم که وضعیت اقتصادی باشگاه به گونه‌ای بود که نمی‌توانستیم بازیکنان خیلی بهتری بگیریم. در این وضعیت انتظار بیشتری برای جذب بازیکن نداشتیم. پولی که برای نیم فصل به بازیکنان‌مان می دهیم،حریف برای یک بازی به بازیکنانش می‌دهد. ما نهمین بازی‌مان را در تیم تراکتورسازی داشتیم. تنها با ۱۴ بازیکن کار کردیم. نتوانستیم به احسان پهلوان استراحت بدهیم. به رضا شربتی هم استراحت ندادیم و او در نهایت دچار مصدومیت شد.

 

ایسنا

۲ ۱  
آی اسپورت
2018-03-13 21:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
یاشاسین تراکتور
چهارشنبه ۲۳ اسفند ۱۳۹۶، ۰۷:۵۹
چقد بدشانسیم ما توپ از بین پاها رد شد اما گل نشد هرسری هم که دروازه بان حریف بهترین بازیکن میشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر