فهرست
شما بنویسید: استقلال با خریدهای خود چه کند؟
شما بنویسید: استقلال با خریدهای خود چه کند؟

شما بنویسید: استقلال با خریدهای خود چه کند؟

آی اسپورت - محرومیت از نقل و انتقالات زمستانی، برای استقلال دو معضل همزمان به وجود آورد. آن‌ها از طرفی، با کمبود بازیکن مواجه هستند و از طرف دیگر باید فکری با حال 4 بازیکنی که از لیست خارج شدند اما با باشگاه قرارداد دارند بکنند. روزبه چشمی و محمدحسین کنعانی‌زادگان، مصدوم‌های استقلال هستند که قرار بود نیم فصل دوم به تیم برگردند و سرور جپاروف و آندو، مهمترین خریدهای زمستانی باشگاه محسوب می‌شدند.

استقلال نیم فصل دوم، باید برای آینده این بازیکنان تصمیم سختی بگیرد. بازیکنانی که قرارداد همه آن‌ها، بیشتر از نیم فصل است. یک راه، دادن غرامت به آن‌ها و فسخ قرارداد است. در مورد جپاروف و آندو، استقلال باید غرامت بدهد اما در مورد چشمی می‌تواند بابت رضایتنامه او کسب درآمد هم بکند. راه دوم، دادن رضایتنامه برای باشگاه‌های خاص است. یعنی استقلال، مشروط به حضور آن‌ها در تیمی که رقیب آن‌ها نیست به این بازیکنان رضایتنامه بدهد. با توجه به رده استقلال در جدول، تقریبا تمام تیم‌های بزرگ ایران یا برای قهرمانی رقابت می‌کنند یا رقیب استقلال در راه کسب سهمیه آسیایی هستند. به همین دلیل، این راه زیاد شدنی به نظر نمی‌رسد. راه سوم هم قرض دادن توافقی آن‌ها به یک باشگاه تا آخر فصل و برگرداندن این بازیکنان برای فصل آینده است. اگر استقلالی‌ها بخواهد، می‌توانند این سه نفر را تا آخر فصل بدون بازی کردن هم در تیم هم نگه دارند اما این راه، ممکن است با شکایت قانون بازیکنان همراه شود.

به نظر شما، استقلال چه راه حلی برای بازیکنان جدیدش پس از محرومیت اخیر دارد؟ آن‌ها را بفروشد، قرض بدهد یا تا آخر فصل از میادین دور بمانند؟

۲ ۱۲  
آی اسپورت
2017-01-30 16:23:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۲ نظر
یاشار تبریزلی
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۷
خوشم میاد یک تنه چنان جلوه و شکوه و عظمت تراختور کبیر باستانی را رو کردم که هر چی کیسه کشه از محیط اینترنت رفته و دور شده
اصلا دیگه اثری از این کیسه کشا دیده نمیشه
اینم سندی دیگر بر اعتبار و عزت و علو درجات تراختور کبیر
ما موندیمو این چشم بادومی های پس پسی
۱ ۳
مهدی
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۳۷
کلا تو این سایت جدی حرف میزنی یا داری مسخره بازی درمیاری؟ :|
واقع بين
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۰۱
گاوآهن كبير باستاني ريد به خودش كه !!!‌از بس تو يكي ياشار زر زر كردي تيمت پوكيد .. دعا كن يه دو سه تا گل بيشتر از لنگي ها نخورين !!!!!
رضا
سه شنبه ۱۲ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۰۶
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها. یاشار با این حرفات فقط تایید کننده افکار عمومی هستی
majid
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۴۸
با جبارف و اندو باید توافقی فسخ کنن....چون سال بعد پیرتر و بی مصرفتر میشن(البته ببخشید)ولی اصل کار روزبه چشمی هستش که اون رو باید توافقی به یه تیم خوب که تو کورس قهرمانی نباشه وچمن خوبی داشته باشه قرض بدن مثل سایپا،سپاهان،گسترش
۴ ۱
فرد
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۴۵
داداش، جباروف؛ چشمی و آندو هیچ قراردادی با استقلال ندارن. در واقع بازیکن آزاد هستند و استقلال نمیتونه واسشون تعیین تکلیف کنه
۳
ع ع ب
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۱
بگذارد در کوزه آبشان را بخورد یا در خمره قرار دهد و باهاشون ترشی بیاندازد !!! همچنین می تواند به عنوان نماد مدیریت پیشرفته و برتر ورزشی تندیسشان را بسازد و بر سر در باشگاه نصب کند !!!
مصطفی
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۳
انتقال قرضی
۲
تیمور گوزو
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۶:۵۶
هیچی ببرن بزارن رو سرشون حلوا حلوا کنند
سرور اسدقلاليا
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۰۹
نخ كند هوا كند....
امید
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۰
اگه می تونند باید باهاشون فسخ کنند تا باشگاه حداقل به لحاظ مالی ضرر نکنه. نگه داشتن اونها احساسی و حماقت است.
علی
دوشنبه ۱۱ بهمن ۱۳۹۵، ۱۷:۱۱
بذاره دم کوزه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر