فهرست
باز هم فحاشی؛ دایی تیمش را بیرون برد
باز هم فحاشی؛ دایی تیمش را بیرون برد

باز هم فحاشی؛ دایی تیمش را بیرون برد

آی‌اسپورت- علی دایی بعد از به تساوی کشیده شدن دیدار سایپا و نساجی تیمش را از زمین بیرون کشید. تیم سایپا که دومین اردوی پیش  فصل را در شمال کشور برپا کرده، از ساعت ۱۸:۲۰ امروز در ورزشگاه شهدای سیمرغ کیاکلا به مصاف نساجی مازندران رفت که تماشاگران نساجی با حضور ۵ هزار نفری تمام ظرفیت این استادیوم را قبل از شروع مسابقه تکمیل کردند.

در نیمه اول دو تیم حملات زیادی داشتند که واکنش‌های حامد لک و حامد فلاح‌زاده اجازه گل‌زنی به بازیکنان دو تیم نداد تا تقابل ۴۵ دقیقه ابتدایی شاگردان نکونام و دایی بدون برنده خاتمه پیدا کند. محمد عباس‌زاده، مهاجم سابق سایپا و کنونی نساجی در دقیقه ۶۵ موفق به گل‌زنی شد و در دقیقه ۸۵ محمد آبشک دروازه سایپا را باز کرد که بعد از آن تغییرات زیادی در ترکیب نساجی به وجود آمد.

سه دقیقه بعد از آن و روی اشتباه علایی، شاگردان دایی یکی از گل‌های خورده را جبران کرد و یک گل دیگر هم در لحظات پایانی روی تعلل مدافعان نساجی به ثمر رساند تا بازی به تساوی کشیده شود ولی پس از گل دوم سایپا، بازیکن این تیم با حرکت دست تماشاگران نساجی را تحریک کرد تا آنها هم علیه او شعار دهند. دایی که یک بار در دقیقه ۷۲ با یکی از ماموران نیروی انتظامی حاضر در استادیوم مجادله لفظی داشت، بعد از گل تساوی سایپا و در حالی که دقایقی به اتمام مسابقه باقی مانده بود، به خاطر شعار تماشاگران نساجی علیه بازیکن تیمش، بازیکنان خودی را از زمین بیرون کشید تا این دیدار تدارکاتی به شکلی جنجالی نیمه تمام بماند.

 

ورزش سه

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-07-13 20:54:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
اشکان4
جمعه ۲۲ تیر ۱۳۹۷، ۲۲:۵۶
آقای عادل فردوسی پور مسبب تمام اتفاقاتی هست که از الان تا پایان لیگ برتر برای حریفان نساجی و هواداران تیم های رقیب نساجی رخ بدهد
حمایت و لابی و مافیا بازی عادل فردوسی پور بود که نساجی به لیگ برتر اومد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر