فهرست
نوری: مساوی به درد ما نمی خورد، برای برد به قم می رویم
نوری: مساوی به درد ما نمی خورد، برای برد به قم می رویم

نوری: مساوی به درد ما نمی خورد، برای برد به قم می رویم

آی اسپورت- کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس، یکی از مهره های اصلی تیم دایی برای جدال با صبا خواهد بود. نوری که سابقه بازی در تیم شهر قم را دارد، امیدوار است قرمزها با کسب هر سه امتیاز مسابقه کمی از بحران دور شوند. گفتگوی شماره 14 پرسپولیس با فارس را بخوانید. 

شرایط پرسپولیس در آستانه دیدار با صبا چطور است؟ 

شرایط تیم خوشبختانه خوب است اما بازیکنان مصدوم و محروم داریم که همین موضوع دست مربی تیم را بسته است. اما امیدوارم فردا و با یک بازی خوب و منطقی بتوانیم سه امتیاز را بگیریم تا وضعیت‌مان بهتر شود.

آیا پرسپولیس بالاخره خواهد توانست طلسم نبردن در قم را بشکند؟

 ما همه تلاش را می‌کنیم که این طلسم را بشکنیم چرا که مساوی هم بدرد ما نمی‌خورد و برای 3 امتیاز به مصاف صبا می‌رویم اما همانطور که گفتم مصدوم و محروم داریم و من امیدوارم با همین شرایط دست پر از قم به تهران برگردیم، چرا که تا جایی که می‌دانم پرسپولیس تاکنون در قم پیروز نشده و امیدوارم این اتفاق فردا بیفتد تا روز خوبی برای پرسپولیس باشد و با این برد آرامش به تیم باز گردد.

پیشکسوتان پرسپولیس این روزها به شدت به عملکرد این تیم اعتراض دارند. 

 همه ما تلاش می‌کنیم تا پرسپولیس نتیجه بگیرد اما می‌بینیم که منچستریونایتد و آث‌میلان هم گاهی نتیجه نمی‌‌گیرند و این موضوع برای تیم‌های بزرگ رخ می‌دهد اما با تلاش ما سعی خواهیم کرد بهترین نتایج را بگیریم اما باید بدانیم که پرسپولیس تغییرات زیادی داشته و باید به این تیم زمان داد و امیدوارم هواداران هم از پرسپولیس حمایت کنند تا این شرایط تمام شود.

در قم برابر تیم سابقت به میدان خواهی رفت. نظرت در این باره چیست؟ 

صبا تیم خوبی است و مربی و بازیکنان خوبی هم دارد و من این تیم را تیمی جنگنده می‌دانم، اما امیدوارم برنده این بازی ما باشیم و انشاءالله که همینطور هم بشود و هواداران بدانند که ما برای برد به قم می‌رویم.

     
آی اسپورت
2014-08-29 14:55:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر