فهرست
ایراندوست: در انزلی فقط به دنبال برد هستیم/ تیم من روی زمین بازی می کند
ایراندوست: در انزلی فقط به دنبال برد هستیم/ تیم من روی زمین بازی می کند

ایراندوست: در انزلی فقط به دنبال برد هستیم/ تیم من روی زمین بازی می کند

آی اسپورت- چند روز پس از شکست پرانتقاد در تهران برابر راه آهن؛ حالا ملوان در خانه پدیرای استقلال خوزستان خواهد بود. تیمی که یکی از بحران زده ترین مجموعه های لیگ چهاردهم است و همچنان موفق نشده اولین پیروزی را در لیگ چهاردهم به دست بیاورد. نصرت ایراندوست امروز در کنفرانس خبری درباره بازی فردای تیمش با تیم ویسی اظهارنظر کرده است. 

تقابل با استقلال اهواز را چور ارزیابی می کنید؟

 بازی بسیار حساسی برای هر دو تیم است. این بازی برای ما خیلی جالب و حساس است و به دنبال سه امتیا‌ز بازی هستیم و تمام تلاشمان را در این زمینه انجام می‌دهیم. از لحاظ آمادگی بچه‌های ما در اوج آمادگی هستند، ولی کاپیتان تیم و دروازه‌بان اصلی خود را به دلیل مصدومیت به همراه نداریم. از هواداران انتظار داریم که 90 دقیقه‌ تیم را تشویق کنند. چون بازیکنان ملوان به تشویق‌های بی امان هوادارانشان عادت دارند. استقلال خوزستان تیم خوب و فوتبال خوبی را ارائه می‌دهد ، ولی ما در انزلی همیشه به دنبال برد هستیم.

چرا دیدارهای شما در داخل و خارج انزلی به این اندازه متفاوت اند؟

 من همیشه از انتقادات استفاده می‌کنم و تمام تلاشم را می‌کنم که شنونده خوبی در این زمینه باشم. بعضی از منتقدان ما را متهم کرده‌اند که تیم‌مان تاکتیک ندارد. به همین دلیل ما تاکتیک‌ها را شماره گذاری ‌کرده‌ایم و در تمامی تمرینات از آنها استفاده می‌کنیم. من فکر می‌کنم تمام تیم‌هایی که در خانه حریف مهمان هستند ابتدا به فکر گل نخوردن هستند و این طبیعت فوتبال است. به مانند صبای قم یا پرسپولیس که در دو هفته‌ گذشته در مقابل ما در انزلی قرار گرفتند که در ابتدا به حفظ دروازه شان فکر می‌کردند یا خود ما در بازی اول در مشهد مقابل پدیده به دنبال یک امتیاز بودیم.

با توجه به شکست هفته قبل آیا امیدوار به حمایت هوادارها هستید؟

انگیزه‌ای که هوادارانمان به ما می‌دهند قابل ذکر نیست و نمی‌شود آن حسی که هواداران به بازیکن می‌دهند نمی‌توان وصف کرد. من دوست دارم که همیشه تیمم روی زمین بازی کند و این نوع بازی را می پسندم و هیچ وقت بازی هوایی را در دستور کار تیمم قرار نمی دهم.

     
آی اسپورت
2014-08-29 16:22:41
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر