فهرست
ویسی: سه امتیاز برای ما حیاتی است/ مبعلی از اول فصل قبل به دنبال استقلالی شدن بود
ویسی: سه امتیاز برای ما حیاتی است/ مبعلی از اول فصل قبل به دنبال استقلالی شدن بود

ویسی: سه امتیاز برای ما حیاتی است/ مبعلی از اول فصل قبل به دنبال استقلالی شدن بود

آی اسپورت - عبدالله ویسی و تیمش، رفته رفته دارند به اولتیماتوم های نهایی نزدیک می شوند. آن ها فصل را خوب شروع نکرده اند و حالا امیدوارند با گرفتن هر سه امتیاز از ملوان، کمی هم رنگ آفتاب را در آسمان باشگاه شان تماشا کنند. ویسی امروز در جلسه کنفرانس مطبوعاتی در انزلی از این مسابقه حرف زد. 

برای بازی فردا با ملوان چه برنامه ای دارید؟

 بازی مقابل ملوان بازی بسیار حساس و سختی است. تیم‌هایی که در انزلی مقابل ملوان بازی می‌کنند همیشه بازیشان تماشاگر پسندو جذاب از آب در می‌آید. تمام تلاشمان را می‌کنیم که فردا بازنده بازی نباشیم، چون برای ما سه امتیا‌ز حیاتی است و به بردن و نباختن در بازی فردا فکر می‌کنیم. تیم ما یک مصدوم و یک محروم دارد که مجید حیدری در این بازی محروم است.

آیا از جریف شناخت دارید؟

 ملوان در سال گذشته بازی‌های خیلی خوبی انجام می‌داد و یکی از تیم‌های خوب و شناخته شده لیگ ایران است. ملوان همیشه ملوان بوده و جایگاه خاص خودش را در فوتبال ایران حفظ کرده است. متاسفانه امروزه فوتبال نتیجه‌گرا شده و کمتر جوانگرایی در تیم‌ها دیده می‌شود. تیم ما پارسال میانگین سنی 28 سال را داشت، ولی امسال با میانگین 24 سال وارد مسابقات شدیم به دلیل نتیجه‌گرایی فضای کاری کمتری برای پرورش جوانان فراهم می‌شود.

تیم شما در تابستان چند مهره کلیدی مثل ایمان مبعلی را از دست داد. 

مبعلی از ابتدای فصل گذشته به دنبال رفتن به باشگاه استقلال تهران بود که در اواخر فصل توانست به این باشگاه برود و در بازی‌های جام باشگاه‌های آسیا به این تیم کمک کند.

شما مدتی قبل مصاحبه تندی علیه تیم های نظامی که ملوان یکی از آن هاست انجام دید. 

 من همیشه برای انزلی چی ها احترام خاصی قائل بودم، چون همیشه با من با مهربانی برخورد کرده‌اند ؛ ولی در مورد مصاحبه قبلی که در مورد تیم‌های نظامی انجام دادم باید بگویم که منظورم اسم ملوان نبوده است، بلکه منظورم شیوه سربازگیری تیم‌های نظامی بوده است که به نظر من این راه درست نیست حتی اگر تیم خودم هم به این روش بازیکن می گرفت یا تیم‌های هم استانی خودم هم همین طور بودند باز هم این انتقاد را داشتم.

     
آی اسپورت
2014-08-29 16:21:01
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر