فهرست
دایی:کجای دنیا هوادار از دقیقه 30 تیمش را تحت فشار می گذارد؟/پیشکسوت کسی است که می آید سر تمرین/چالش آب یخ خوب است اما چالش بزرگ کم آبی است/قرار نبود به این زودی ها از جوان ها استفاده کنم
دایی:کجای دنیا هوادار از دقیقه 30 تیمش را تحت فشار می گذارد؟/پیشکسوت کسی است که می آید سر تمرین/چالش آب یخ خوب است اما چالش بزرگ کم آبی است/قرار نبود به این زودی ها از جوان ها استفاده کنم

دایی:کجای دنیا هوادار از دقیقه 30 تیمش را تحت فشار می گذارد؟/پیشکسوت کسی است که می آید سر تمرین/چالش آب یخ خوب است اما چالش بزرگ کم آبی است/قرار نبود به این زودی ها از جوان ها استفاده کنم

آی اسپورت – بالاخره علی دایی به نشست خبری  خارج از تهران رسید  و در اولین جملاتش درباره بازی با صبا گفت:«امیدوارم با سه امتیاز برگردیم و کارمان را دنبال کنیم و صبا تیم خیلی خوبی است و بازیکنان خوبی گرفته و بازی‌های خوبی هم به نمایش گذاشته است. مرفاوی تیم خوبی درست کرده و ما امیدواریم دست پر میدان را ترک کنیم.»
شرایط پرسپولیس: من فقط به این فکر می‌کنم تیمم از این شرایط خارج شود و امیدوارم نتیجه مطلوب بگیرم و با دست پر برگردیم و شرایط‌مان را بهبود ببخشیم. در جدول من به رکورد خودم فکر نمی‌کنم. ما مربی هستیم و می‌آییم و می‌رویم و تمرینات خوبی داشتیم و بازیکنانم منتظر و آماده بازی بزرگ و سخت هستند.
محسن خلیلی: خلیلی از دوستان نزدیکم است و زمانی که در سایپا بودم با او کار کرده‌ام و دو سال از میادین دور بوده و بازی نکرده و از من خواست که بیاید در تمرین شرکت کند و ما هم این مسئله را قبول کردیم و بازیکنان مصدوم هم داشتیم و خودم هم دوست داشتم محسن به میدان برگردد. شرایط برای حضور محسن در پرسپولیس سخت است اما مطمئنا او می‌تواند اکنون هم در لیگ برتر بازی کند.
کمبود بازیکنان تاثیرگذار: ما بر اساس شرایط تیمی‌مان باید بازی می‌کنیم . چند بازیکن مصدوم و محروم داریم و نمی‌خواستیم به این زودی از بازیکنان جوان تیم استفاده کنیم .مثل فصل گذشته که عباس‌زاده در طول فصل آبدیده شد و در 5 بازی آخر توانست گل‌های حساسی بزند در این فصل هم می‌خواستیم همان گونه از بازیکنان جوان استفاده کنیم اما همه تیم‌ها دچار مشکل می‌شوند و خدا را شکر که اول فصل ما دچار مشکل شدیم.
چرا ترکیب نهایی را پیدا نکرده اید: مطمئنا اگر تمامی بازیکنان را در اختیار داشتیم تا کنون ترکیب نهایی و آرمانی را به دست آورده بودیم اما بازیکنان مصدوم و محروم داشتیم.
خرید بازیکنان جدید و شایعه جذب عماد رضا: اسمی هم از او در تمرین نیاوردیم چه برسد به اینکه بخواهیم او را بگیریم. او بازیکن بزرگی است و در تیم بزرگی مثل سپاهان بازی کرده ولی ما نیازی به او نداریم اما این شایعه‌هایی است که در روزنامه‌ها منتشر می‌شود. ما تیم را بر اساس بازیکنان جوان نبستیم بلکه بر اساس بودجه و نیازهایمان تیم را بستیم و این سوال تکراری است و من هم تکراری جواب می‌دهم که خیلی از بازیکنان‌مان در لحظه آخر از تیم جدا شدند و اگر بازیکنان مد نظر داشتیم می‌ماندند و چنین شرایطی نداشتیم . ما روزهای خوبی در آینده خواهیم داشت و به دنبال جذب یکی دو بازیکن جدید هم هستیم تا تیم را تقویت کنیم.
انتقاد سکوها:خیلی چیزها باید توجه کرد فوتبال 90 دقیقه و خرده ای است و با دو گل خوردن نمی‌توان نا امید شد و دیدید که تراکتورسازی 4 بر 2 پیروز شد و این سند خوبی برای همه هواداران است که تیم‌هایشان را تا دقایق آخر تشویق کنند. این اتفاقی که در تیم ما رخ می‌دهد کم سابقه است و جایی نمی‌بینید که طرفداران از دقیقه 30 تا 40 تیم‌شان را تحت فشار قرار بدهند . در اروپا تیمی که دو سه گل می‌خورد مورد حمایت هواداران قرار می‌گیرند .مطمئنا هواداران می‌توانند به ما کمک کنند بخصوص اینکه ما بازیکنان جوان داریم و نیاز بیشتری به حمایت دارند . اگر هواداران حمایت کنند می‌توانیم نتایج خوبی بگیریم.
مهرداد پولادی:از او بی خبر هستیم. مهرداد با ما قرارداد دارد ما خط دفاعی پرسپولیس را با سیدجلال حسینی و پولادی بستیم و حسینی نیامده و رفته با تیمی دیگر قرار دارد بسته است. پولادی را اصلا ندیدم و تماسی نداشته‌ام و ما هم مثل شما این اتفاق‌هایی که فقط در فوتبال ایران رخ می‌دهد را می‌بینیم و نمی‌توانم اسمی روی آن بگذارم.ما بر اساس بازیکنان‌مان کار می‌کنیم و 5 بازیکن را نداریم و صادقیان، رضا و هادی نوروزی، علی عسگری و دغاغله نیستند که همگی آنها در قسمت جلو یعنی هافبک و حمله ما بازی می‌کنند غایبند و بدون آنها نمی‌توانیم کاری کنیم و شما می‌توانید جواب خودتان را بگیرید.
انتقادهای برخی پیشکسوتان : ما نیاز به آرامش داریم و تیم‌ما نیاز به آرامش دارد . از انتقادهایی که به نفع مان باشد استفاده می‌کنیم اما کاری به این مسائل نداریم و رزومه و کارنامه همه ما مشخص است. الان زمان دهان به دهان گذاشتن نیست .اگر پیشکسوت پرسپولیس است می‌آید سرتمرین می‌گوید فلانی ما این مشکل را در تیم می‌بینیم و این راه حل مشکل تیم را حل می‌کند اما صحبت در روزنامه آسان است و من به این موضوع‌ها کار ندارم و آمده‌ام به پرسپولیس کمک کنم و مطمن باشید پرسپولیس نتیجه می‌گیرد.
چالش سطل آب یخ: چالش خوب است .ان‌شالله برای مردم ایران و دنیا سلامتی باشد و بزرگترین چالش کم آبی است و همه باید به آن بپردازیم و مسوولان هم این مساله را پیگیری کنند.
  ۱۵  
آی اسپورت
2014-08-29 18:00:55
نظر دهید

۱۵ نظر
امیر
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۵۹
این همون تماشگریه که دقیقه 30 بازی با ملوان در زمان مربیگری حمید استیلی شعار دادن و شما هم تایید کردی اقای دایی
این کار زمانه است اقای دایی
امیر
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۰۴
اون موقع که علیییییییییییییییییییه دایی می گفتن همون بازی اول سرمربیگری استیلی یادش رفته.
رضا
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۲
عاشقتیم شهریار
ع - ع - ب
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۱۶
کجای دنیا طرف برای هر روز مربیگری 5.750.000 تومان می گیره و تیمش مثل یه تیمی دسته 5 بازی می کنه ؟؟؟ اونم تیمی که 40 میلیون طرفدار داره ؟؟؟ خجالت بکش !!! طرف خربکاری کرده ، جلوی باد هم وایساده !
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۲۹
آقای دایی لطفا خفه شو
Mohammed-R
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۳۷
پیشکسوت باید بیاد سر تمرین؟چه ربطی داره؟مگه کادر فنی فعلی 5 ملیارد نگرفته که سر تمرین باشه؟
MOHSEN.N
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۷
آقای دایی وزارت شما رو برکنار نمی کنه.چون وزارت می خ.تد پرسپولیس به باد بره و شما به خوبی این کارو می کنی
MOHSEN.N
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۴۷
آقای دایی وزارت شما رو برکنار نمی کنه.چون وزارت می خ.تد پرسپولیس به باد بره و شما به خوبی این کارو می کنی
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۵۲
استیلی ربطی به دایی نداره عمو استیلی خودش با زدوبند و حق خوری سرمربی شده بود مردم از این شاکی بودن چون طرفدارای پرسپولیس بر عکس اس دق لالیا غیرت دارن و برد به قیمت نامردی و زدوبندو نمی خوان
حامی
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۷
فقط علی داییی
هر کی توهین کنه یه آشغاله هیشکی حق توهین نداره
فرهود
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۳۴
محمد راست میگه یارو 2.5 میلیارد گرفته میگه هرکی رتهکار داره بیاد تو مرین به ما بگه!! برو خجالت بکش مردک!! هرکیم تو روزنامه مصاحبه میکنه نظرشو میگه!! تو انتظار داری وقتی تیمت گند بازی میکنه بیان به به و چه چه کنن همه؟؟
خراب مورینیو
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۰۷
کجای دنیا ..... شاااااااااااات آپپپپپپپپپپپپپپپپپپ ...... ها ؟؟؟؟؟؟؟
محمد کریمی
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۰۱
کجای دنیا طرف میاد برادرش بدون دانش فنی می ذاره رو نمیکت؟؟؟؟؟؟
کجای دنیا طرف سر مربی تیم ملی میشه لباس برند خودشو تن تیم ملی می کنه ازشون پولم می گیره؟؟؟؟
کجای دنیا پر طرفدار ترین تیم کشور با یه بودجه سنگین بسته می شه بعد تیمش 4 تا پاس سالم نمی تونن بدن؟؟؟ نتیجه پیشکشت؟؟؟؟
کجای دنیا مربی یه تیم توی تمام بازیا میگه ما بهتر از حریف بودیم؟؟؟؟
کجای دنیا یه مربی میاد بزرگ ترین تیم مملکشو به حقارت می ندازه ولی استعفا نمی ده؟؟؟
کجای دنیا به قول خودش اسطوره یه تیم سر مسائل مالی تیمی که اسطورش بوده به بدبختی می ندازه؟؟؟؟
کجای دنیا یه مربی که به جز یه سال همه نتایج غیر قابل دفاع بوده میاد میشه گرانترین مربی لیگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خراب مورینیو
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۱۰
کجای دنیا مربی یه تیم لابی بازه ؟؟؟؟ .... کجای دنیا مربی یه تیم علیه همه عربده کشی میکنه ؟؟؟؟ .... کجای دنیا مربی ای که با 2 سارق و متهم نفتی شریک بوده صاف صاف توی خیابون های تهران با ماشین میلیاردیش حرکت میکنه و ... کجای دنیاهای بسسسسسسسسسیاااااااااااار ..... آقای فلدوسی پوووووووووووور ..... نه بی من ایجازه بده حرف بزنم !!!!!!!!!!!
-
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۱:۵۹
کجای دنیا سرمربی دوبرابر ستاره تیم پول می گیره ؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر