فهرست
فریم‌ ویژه از اولین شکست استقلال؛ چرا نمی‌پری؟
فریم‌ ویژه از اولین شکست استقلال؛ چرا نمی‌پری؟

فریم‌ ویژه از اولین شکست استقلال؛ چرا نمی‌پری؟

آی‌اسپورت- پیروزی مقابل فولاد در اهواز، می‌توانست گام بلندی برای استقلال فکری باشد. آن‌ها هفته اول، برد خوبی به دست آوردند و در صورت شکست فولاد، می‌توانستند اولین بازی بزرگ فصل را هم به نفع خودشان تمام کنند. اتفاقی که نیفتاد و استقلال، بازی یک هیچ برده با پنالتی غفوری را، بخاطر گل تساوی احمدزاده و سپس پنالتی پریرا با شکست عوض کرد. استقلال دقایق کوتاهی که از فولاد جلو بود، تمرکز کافی را در دفاع داشت اما یک ضربه شروع مجدد، پیروزی را از آن‌ها گرفت. صحنه‌ای که تکرار کابوس بازی با ماشین سازی در فصل گذشته بود.

آیاندا پاتوسی، توپ را روی دروازه استقلال فرستاد. در این صحنه، مشخص است که بازیکنان فولاد، با بازیکنان استقلال یارگیری کرده‌اند و فرشید باقری، مامور مهار فرشاد احمدزاده است. بازیکنی که با وجود قد کمتر از یک متر و ۷۰ سانتیمتری، نشان داده خوب سر می‌زند.

بعد از ارسال پاتوسی اما، باقری احمدزاده را رها می‌کند و همراه او به هوا بلند نمی‌شود. احمدزاده هم بدون مزاحم، دروازه استقلال را باز می‌کند.

فصل پیش هم استقلال هفته اول، مهمان ماشین سازی بود و نمایش نسبتا خوبی داشت. در ثانیه‌های پایانی مسابقه، ماشین سازی صاحب یک ضربه آزاد شد. ضربه زارعی، ارتفاع زیادی نداشت اما فرشید باقری، بر خلاف بقیه بازیکنان دیوار دفاعی بلند نشد و توپ از بالای سر او، درون دروازه رفت.

دو بار تعلل در پرش، دو شکست تلخ را در دو فصل گذشته برای استقلال رقم زده است. اتفاقی که این فصل، هنوز فرصت زیادی برای جبران آن هست. به شرطی که در مواقع حساس، استقلالی‌ها انقدر با مهاجمان حریف مهربان نباشند.

۹    
آی اسپورت
2020-11-21 02:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر