فهرست
فقط زاهدی‌فر می توانست از این تیم امتیاز بگیرد
فقط زاهدی‌فر می توانست از این تیم امتیاز بگیرد

فقط زاهدی‌فر می توانست از این تیم امتیاز بگیرد

آی اسپورت- استقلال استراماچونی مهار ناشدنی است. تیمی با تنوع تاکتیکی، با سرعت و آمادگی بالا، با نبوغ خلاقیت درون زمین، با آتشی ترین خط حمله و همین است که استقلال او را نمی توان مهار کرد.

تنها راه برای امتیاز گرفتن از این استقلال فوتبال ناپاک است و اشتباهات داوری. تنها راه کشیدن ترمز استقلال حق را به زمین زدن است و این را قبل از بازی با سپاهان هم می دانستند که نتیجه اش انتخاب داوری شد که پیش از این چند بار علیه استقلال سوت زده بود و اشتباهات او از این تیم امتیاز گرفته بود.

تنها کسی که می توانست از استقلال امتیاز بگیرد، خود زاهدی فر بود. با اشتباه عجیب اعلام نکردن پنالتی به سود استقلال و شاید اعلام یک گل آفساید برای سپاهان. با همه این ها استقلال شگفت انگیز استراماچونی باز هم پر قدرت پیش می رود و حتما اگر این فوتبال ناپاک بگذارد خیلی زود جایگاهش صدر جدول است. اگر این قضاوت های پر اشتباه علیه استقلال بگذارند جام طلایی فقط برای همین تیم است که بازی هایش جذاب ترین بازی های لیگ است و آمادگی اش انگشت حیرت همه را به دهان برده، حتی آن هایی که چشم دیدن موفقیت این تیم را ندارند.

۶۷ ۳  
آی اسپورت
2019-12-01 16:21:00
نظر دهید

۳ نظر
منتقد جوگیری
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۷:۵۷
اشتباهات داوری به سود استقلال را مرور کنیم:

۱. گل دوم استقلال به گل گهر سیرجان روی خطای شدید مرتضی تبریزی به ثمر رسید!

۲. در دربی پنالتی به سود استقلال گرفته شد که حتی یک کارشناس داوری آن را تایید نکرد اما بیرانوند در برابر تصمیم فاجعه آمیز داور ایستاد و پنالتی را مهار کرد!

۳. پنالتی سایپا وقتی بازی یک صفر بود نادیده گرفته شد و گل اول استقلال روی کرنر اشتباه به ثمر رسید!

۴. در بازی با پارس جنوبی گل سالم نوری مردود شد و هیچ کس نفهمید و نپرسید چرا، احتمالا آن بازی خیلی پاک بوده:)))
در همین بازی پنالتی صددرصد پارس جنوبی گرفته نشد تا استقلال بازی را با پیروزی تمام کند!

۵. در بازی با تراکتور دیاباته دقیقه ۶ باید اخراج میشد بخاطر خطای فاحش روی دروازه بان تراکتور اما حتی کارت زرد نمی گیرد و هت تریک می کند!

۶. در بازی با سپاهان در نیمه اول عارف غلامی ۴ بار باید کارت زرد می گرفت و وریا غفوری هم باید دو کارت زرد می گرفت و اخراج می شد!

اینها بخشی از حمایت های داوران امسال از استقلال است و تنها اشتباه تاثیرگذار شاید گل مشکوک به آفساید تیم شهرنویی مافیای فوتبال ایران و برخاسته از همین مکتب استقلال باشه که اتفاقا ۳ قهرمانی استقلال در لیگ‌هم حاصل کار ایشان است!

به مبحث اشتباهات فاحش دروازه بانان چندین تیم روبروی استقلال ورود نمی کنیم
به قرعه کشی ساده استقلال در جام حذفی هم کاری نداریم
تیمی که به موقع مربی خارجی گرانقیمت جذب کرده و تمرینات را شروع کرده و نخاله ها را بیرون ریخته و مهاجم یک میلیون دلاری جذب کرده و ستاره های لیگ را هم به خدمت گرفته باید نتیجه بگیره، اگر نگیره جای سوال داره!
۲
Redarmys
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۸:۱۸
‏شما میتونید موقعیت خطرناک حریف رو با خطا بگیرید ، توپو به زمین بکوبید و داور رو هل بدین ولی کارت زرد هم نگیرید

اگر شما ‎#عارف_غلامی باشید

شما می توانید در برابر تمام اشتباهات داوری به سود تیم خودتان سکوت کنید و یک اشتباه داور را بولد کنید و به زمین و زمان ربط بدین اگر یک کیسه کش باشین!
۲
شهرام
يكشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۸، ۱۹:۴۳
لعنت به این فدراسیون. میدونید جای تعجب کجاس اینکه گفتن آقا این بیناموسو نذارید براي اين بازی ولی ازهمه بیناموس تر اونایی بودن که گذاشتنش. عیب نداره این تیم بااین مربی توقهرمانیش شک نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر