فهرست
مرفاوی: پرسپولیس بحران ندارد/ به نتایج حریف کار نداریم/ از جام حذفی کنار نمی کشیم
مرفاوی: پرسپولیس بحران ندارد/ به نتایج حریف کار نداریم/ از جام حذفی کنار نمی کشیم

مرفاوی: پرسپولیس بحران ندارد/ به نتایج حریف کار نداریم/ از جام حذفی کنار نمی کشیم

آی اسپورت- صمد مرفاوی در کنفرانس خبری پیش از مسابقه تیمش با پرسپولیس گفت: امیدوارم بازی با پرسپولیس دیدار تماشاگرپسندی باشد و شرایط بازی به سود صبا پیش برود و بتوانیم برنده بازی باشیم.

با توجه به باخت هفته گذشته مقابل تراکتور و اوضاع پرسپولیس فکر می کنید چه نتیجه ای بگیرید؟

بازی غیر قابل پیش بینی است. بازیکنان صبا باخت در برابر تراکتورسازی را فراموش کرده ‌اند و در روزهای اخیر روی نقاط ضعف و قوت کار کرده ‌ایم. شرایط پرسپولیس هم با گذشته تغییر کرده و آن ها انگیزه دارند که شرایط شان را بهبود بخشند. به نتایجی که حریف در هفته ‌های اخیر گرفته توجهی نداریم و می خواهیم برنده این بازی باشیم، زیرا در خانه بازی می کنیم و توانایی کسب 3 امتیاز این بازی را داریم.

بازی های پرسپولیس را دیدید؟

با انجام تمرینات تاکتیکی پرسپولیس را آنالیز کرده ایم و صبا هم از نظر فنی و هم از نظر روانی در شرایط بسیار مناسبی قرار دارد ولی روی پرسولیس به عنوان تیمی خطرناک حساب باز کرده ایم.

بحران پرسپولیس کمک تان می کند؟

پرسپولیس تیم قدرتمندی است و اصلا قبول ندارم که این تیم در بحران است زیرا هنوز در هفته ششم قرار داریم و وضعیت همه تیم ها نزدیک به هم است.

هواداران صبا به ورزشگاه می آیند؟

دوست داریم هواداران نزدیک ما باشند چون بازیکنان از حضور هواداران روحیه می گیرند البته معمولا در چنین بازی هایی هواداران پرسپولیس در ورزشگاه حضور پرشورتری دارند. امیدوارم صبا هم برابر پرسپولیس هوادار داشته باشد.

در جام حذفی حاضر می شوید؟

با اقتدار ورود می کنیم و قصدی مبنی بر کناره گیری یا حضور تیم دوم در جام حذفی کشور نداریم، زیرا جام حذفی هم بخشی از برنامه های این فصل صبا است.

     
آی اسپورت
2014-08-29 18:42:01
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر