فهرست
ذوب آهن 1-1 سپاهان: طوفان 4 دقیقه ای
ذوب آهن 1-1 سپاهان: طوفان 4 دقیقه ای

ذوب آهن 1-1 سپاهان: طوفان 4 دقیقه ای

آی اسپورت- 

هفته ششم لیگ برتر ایران 

ورزشگاه فولادشهر

تماشاگر: 5 هزار نفر \"ذوبذوب آهن: محمدباقر صادقی، سینا عشوری، مهرداد قنبری، علی حمام، کارلوس سانتوز، قاسم حدادی فر، قاسم دهنوی، محسن مسلمان، مرتضی تبریزی، مهدی رجب زاده و اکبر ایمانی\"سپاهان\"سپاهان: رحمان احمدی، محمدحسین مرادمند، علی احمدی، عبدالله کرمی، سعید قائدی فر، وریا غفوری، علی کریمی، رسول نویدکیا، مهدی شریفی، محمدرضا خلعتبری و لوسینا پریرا 


کارت زرد: خلعتبری
کارت قرمز: سینا عشوری

دقایق کلیدی: 

دقیقه 8 - لوسیانو در شرایط ایده آلی برای باز کردن دروازه رقیب قرار داشت اما ضربه او، با تکل عالی مدافعان ذوب مواجه شد. 

دقیقه 11: بر هم خوردن تعادل عبدالله کرمی در محوطه جریمه سپاهان، رجب زاده را با رحمانی حمدی تک به تک کرد. احمدی از رجب زاده به توپ نزدیک تر بود و آن را در آغوش کشید. 

دقیقه 20- سانتر برای پریرا در نزدیکی های دروازه ذوب، ضربه محکم این بازیکن را در پی داشت. توپ او اما از بالای دروازه به بیرون رفت. 

دقیقه 29- حرکت خوب رجب زاده از کناره زمین، فرصت ایده آلی برای مرتضی تبریزی فراهم آورد اما بازیکنان سپاهان تعادل مهاجم جوان ذوب را به هم زدند. 

دقیقه 87- فرار فوق العاده مسعود حسن زاده از آفساید و بغل پای خوب او، در آستانه ورود به دروازه به تیر خورد و برگشت. نیمکت ذوب در این لحظه برای شادی گل تا نزدیکی های زمین نیز پیش آمده بود. 

شرح گل ها: 

دقیقه 55- کرنر محمدرضا خلعتبری، از حوالی تیر یک با ضربه سر تماشایی مهدی شریفی به گل اول مسابقه تبدیل شد. ذوبی ها در این صحنه روی یارگیری اشتباه کردند. 

دقیقه 59- تنها چند دقیقه بعد از گلزنی شریفی، ضربه مسلمان با برخورد به مدافعان سپاهان تغییر مسیر داد و دور از دستان احمدی وارد دروازه  شد. مسلمان بلافاصله بعد از این گل از زمین بیرون رفت. 


حواشی: 
اواخر نیمه اول، مرتضی تبریزی و علی احمدی با هم درگیر شدند. 
در دقیقه 80، سینا عشوری در حالی که مشغول دریبل کردن بازیکنان جریف بود؛ تعادل خود را از دست داد و یک تکل خشن روی پای هافبک سپاهان زد تا با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شود. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-08-29 22:31:04
نظر دهید

۲ نظر
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۴
دور از دسترس رحمتی وارد دروازه احمدی شد؟این چه گزارش گلی بود آخه؟البته به نوعی درسته رحمتی توی تهران بازی داشت و به هرحال توپ دور از دسترسش وارد دروازه رحمان احمدی شد
-
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۲۹
ای خداااااااا!!!
بابا رحمتی از سپاهان رفته.تو استقلال بازی کرده الانم پیکان بازی میکنه.حداقل الان که یکی بهتون گفته درستش کنید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر