فهرست
شکایت نفت آبادان از سرمربی تیم ملی به فیفا
شکایت نفت آبادان از سرمربی تیم ملی به فیفا

شکایت نفت آبادان از سرمربی تیم ملی به فیفا

آی اسپورت - دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی چند هفته قبل و با کش و قوس های فراوان طبق یک توافق نامه به طور رسمی از صنعت نفت ابادان جدا شد. او بعد از جدایی از نفت خیلی سریع با مسئولان فدراسیون فوتبال به نتیجه رسید و هدایت تیم ملی ایران را برعهده گرفت و این مساله به مذاق مسئولان نفت خوش نیامده است. ظاهرا در توافق نامه ای که نفت آبادان و اسکوچیچ برای جدایی به امضا رسانده بودند، آمده بود که اگر این مربی کروات بخواهد در تیم ایرانی دیگری به کارش ادامه بدهد با غرامتی 140 هزار دلاری به باشگاه آبادانی پرداخت کند. از این رو حضور اسکوچیچ در تیم ملی باعث شد تا باشگاه صنعت نفت آبادان تا امروز(شنبه) به او فرصت بدهد تا غرامت مذکور را پرداخت کند. سرمربی تیم ملی تا این لحظه مبلغ 140 هزار دلار را به باشگاه نفت پرداخت نکرده و به همین خاطر در صورتی که این پول امروز به حساب باشگاه نرود آنها به فدراسیون جهانی فوتبال از اسکوچیچ شکایت خواهند کرد.

حسن نصراصفهانی رییس هیات مدیره باشگاه صنعت نفت آبادان در این خصوص به خبرگزاری فارس گفته است: «درصورتی که امروز اسکوچیچ اقدامی به پرداخت غرامت خود نکند ما به فیفا شکایت خواهیم کرد. او متعهد شده که این پول را بدهد. تیم ما اکنون دچار مشکل شده است. اگر ریشه مشکلات را بررسی کنیم به چند نکته مهم می خوریم که نشان می دهد به تیم ما ظلم شده است. تیمی که در این چند سال روی پایه های خود کار کرده و شاکله تیم را بازیکنان بومی و آکادمی باشگاه تشکیل می دهد اکنون دچار مشکل شده و این ظلمی است که از سوی عده ای به این باشگاه تحمیل شد. اسکوچیچ مدت ها بود به ما اعلام می کرد که بیماری پوستی دارد. در آبادان بیمارستان نفت که یکی از بهترین بیمارستان ها است را معرفی کردیم و او را نزد متخصصین فرستادیم اما معتقد بود که آنها خوب نیستند. حتی به این مربی پیشنهاد دادیم به مدت 10 روز به خرج باشگاه به اروپا برود که هم خودش را درمان کند هم به خانواده اش سر بزند اما قبول نکرد. ما برای تیم ملی و شخص او در تیم ملی آرزوی موفقیت می کنیم و دوست داریم تیم ملی موفق شود و قطعا به خاطر تیم ملی خود را سانسور کرده ایم وگرنه اگر پای تیم ملی وسط نبود با اسکوچیچ طور دیگری برخورد می کردیم. با توجه به این شرایط از حق حقوقی و مالی خود قطعا نمی گذریم و تا ریال آخر غرامت را خواهیم گرفت.»

  ۲  
آی اسپورت
2020-02-15 17:11:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
هوادار فوتبال
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸، ۱۹:۳۳
همچین آدم دغلکاری تایید صلاحیت شد،واقعا خسته نباشید الان کاملا درک میکنیم چرا علی دایی نباید باشه وتایید صلاحیت نمیشه ،مفهوم صلاحیت با فرهنگ لغتنامه فارسی از زمین تاآ سمان فرق داره این سلاهیته نه صلاحیت،کسی که با دروغ وپیچوندن بیاد سوای کارنامه پر از خالیش، صداقتم نداره حداقل دلمون خوش باشه،از همین حالا ته ماجرا پیداست
۱
محسن
شنبه ۲۶ بهمن ۱۳۹۸، ۲۳:۰۴
ببخشید،تیم دیگر ایرانی،منظورتان تیم ملی است!؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر