فهرست
ابراهیم زاده:  من یا سایر اعضای کادرفنی نمی توانیم گل بزنیم/ هر تیمی دوست دارد رحمتی را داشته باشد
ابراهیم زاده: من یا سایر اعضای کادرفنی نمی توانیم گل بزنیم/ هر تیمی دوست دارد رحمتی را داشته باشد

ابراهیم زاده: من یا سایر اعضای کادرفنی نمی توانیم گل بزنیم/ هر تیمی دوست دارد رحمتی را داشته باشد

منصور ابراهیم‌زاده پس از تساوی بدون گل تیم‌های نفت و پیکان اظهار داشت: روز گذشته هم در کنفرانس مطبوعاتی گفتم که شرایط‌مان بهتر خواهد شد ما امروز گردن‌کلفت‌تر ظاهر شدیم و هر چه بازی به سمت دقایق پایانی پیش می‌رفت شرایط ما تغیری می‌کرد. نظم تیمی مهمترین موضوعی بود که در این دیدار به دنبال آن بودیم. همچنین در سیستم خود تغییراتی دادیم که پس از آن فوتبال‌مان بهتر شد.

وی ادامه داد: البته از این نکته نمی‌گذرم که نفت تیم آسیایی است و سال گذشته رتبه سوم را کسب کرد اما باید به هماهنگی لازم برسیم. مطمئنا شرایط ما بهتر از این خواهد شد و کامل‌تر و قوی‌تر ظاهر می‌شویم. بازیکنان جوانی داریم که نیاز به زمان دارند تا به هماهنگی لازم برسند.

سرمربی پیکان در حصوص اینکه چرا تیمش به گل نمی‌رسد، گفت: ما تمرینات خود را انجام می‌دهیم یک بار هم به مسئولان باشگاه جواب دادم که برای گل زدن ابراهیم‌زاده یا هر کسی دیگری از کادر فنی نمی‌تواند این کار را انجام دهد. برای گلزنی چند فاکتور اهمیت دارد اول اینکه باید افرادی را انتخاب کنیم که در این امر موفق باشند. ما این کار را انجام دادیم. سعید دقیقی و اتروویچ را جذب کرده‌ایم. مهاجم خارجی ما سال گذشته در کرواسی بالای 25 -26 گل به ثمر رساند. یکسری پاسورهای خوب هم جذب کرده‌ایم اما نکته‌ای که اهمیت دارد این است که باید استرس بازیکنان از بین برود تا بتوانیم به گل برسیم. اینکه پای بازیکن به گل باز شود مهم است.

ابراهیم‌زاده تاکید کرد: شما ببینید سال گذشته کریم انصاری‌فرد آقای گل لیگ شد اما تا هفته نهم فقط یک گل به ثمر رسانده بود. باید کار کنیم و در تمرینات این کار را انجام می‌دهیم. شما می‌توانید به تمرینات ما بیایید و ببینید که هر گونه تمرینی در خصوص گلزنی انجام می‌دهیم. ما در آینده بهتر خواهیم شد و همان امروز دیدید که بازیکنان با همدلی بیشتری می‌دویدند.

سرمربی پیکان در خصوص عملکرد مؤثر سیدمهدی رحمتی یادآور شد: شاید دروازه‌بان نفت هم توپ پایانی را دفع نمی‌کرد ما به پیروزی می‌رسیدیم. بحثی در مورد رحمتی نیست همه تیم‌ها دوست دارند او را داشته باشند آن هم به دلیل توانایی‌هایش است.

وی در خصوص اینکه چرا میلاد نوری و جهانگیر عسگری در ترکیب حضور نداشتند و از جایگاه ویژه بازی را تماشا می‌کردند یادآور شد: در کنفرانس پس از بازی در مورد شرایط همان دیدار صحبت می‌کنم و در طول هفته پاسخگوی چنین مسائلی خواهم بود.

وی در مورد اینکه مدیرعامل باشگاه پیکان اعلام کرده از کادر فنی حمایت می‌کند و او چه پاسخی در مقابل این حمایت دارد، عنوان کرد: بهترین پاسخ ما به باشگاه این است که تلاش بیشتری کنیم. من به بازیکنان جوان اعتماد کردم دفاع چپ ما بازیکن تیم ملی امید است. نعمتی هم همین گونه آرمان قاسمی و دیوسالار جوان هستند و سایر بازیکنان هم به همین شکل. آنها در لیگ یک بازی کرده‌اند و باید اجازه بدهیم روز به روز بهتر شوند.

وی در خصوص اینکه مدافعان پیکان از عمق دچار اشتباه می‌شدند، گفت: تنها در یک صحنه غلامرضا رضایی توانست از عمق فرار کند شما دیدید همان رضایی را بازیکنان ما گرفتند. به هر حال بعضی بازیکنان استثنا هستند. در بازی با استقلال فقط خسرو حیدری می‌توانست یک لحظه بایستند و پس از آن به سرعت برود و باعث گلزنی شود. شاید هر بازیکن دیگری بود این اتفاق نمی‌افتاد.

     
آی اسپورت
2014-08-29 21:20:45
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر