فهرست
تارتار: همانطور که گفتم اختلاف فنی دو تیم زیاد نبود/ به تجربه استقلال باختیم
تارتار: همانطور که گفتم اختلاف فنی دو تیم زیاد نبود/ به تجربه استقلال باختیم

تارتار: همانطور که گفتم اختلاف فنی دو تیم زیاد نبود/ به تجربه استقلال باختیم

آی اسپورت- مهدی تارتار پس از شکست 3 بر صفر مقابل استقلال در نشست خبری گفت: باید بگویم همانطور که پیش بینی می‌کردیم اختلاف فنی خیلی بین دو تیم نبود اما بحث تجربه هم هست بازیکنان استقلال از کوچکترین‌ موقعیت‌هایشان نهایت استفاده  را کردند اما از ارزش بازیکنان ما کم نمی‌کند. شاید اگر بازی را ندیده باشند بگویند قصد توجیه داریم اما واقعیت این است که بازیکنان ما خوب بازی کردند. این نتیجه قابل توجیه نیست.

وی در مورد اینکه چرا عناصر هجومی را به میدان فرستادید درحالی که استقلال حمله می کرد، گفت: نتیجه دو بر صفر یا سه بر صفر فرقی نمی‌کند ما می‌خواستیم به امتیاز برسیم اما تجربه استقلال از ما بیشتر بود خیلی خوب ما را کنترل کردند. تمامی عناصر هجومی خود را به میدان آوردیم.

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-29 21:28:37
نظر دهید

۳ نظر
♥ Ss ....تاج آسیا ♥
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۱:۳۳
جناب تارتار کیفیت فنی، به میزان دوندگی نیست! تیم شما امروز با دوندگی میخواست بازی استقلال رو خراب کنه که ناموفق بود. با این تاکتیک هفته ی بعد خواهیم دید بخاطر این بازی و دوندگی زیاد چه بلایی سر تیمتان خواهد آمد.
سام
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۱۰
تارتار همون طور که گفتم اختلاف فنی دو تیم زیاد نبود!
نتیجه ی بازی 3-0
-
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۲:۳۴
ذلم برای نتیجه نگرفتن گسترش میسوزه من ترکم تعصب دارم به داشته هایم برای من تراکتورو گسترش فرقی نمیکند هر دو پاره تنم هستند دلم میشکند از شکست اینچنینش اتیش میگیرم از سر به زیر شدن بازیکنانی که همه شان از رگ و ریشم هستند .طاقت اینکه مربی کوچکی مثل تارتار تیمه دیارم را به فنا ببرد و ارام در خود بخنددد را ندارم .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر