فهرست
قاضی: شیرینی جعل اسناد و کلاهبرداری کرده است
قاضی: شیرینی جعل اسناد و کلاهبرداری کرده است

قاضی: شیرینی جعل اسناد و کلاهبرداری کرده است

آی اسپورت- محمد قاضی پس از پیروزی 3 بر صفر استقلال مقابل گسترش فولاد در هفته ششم لیگ برتر در مورد این بازی اظهار داشت: خدا را شکر می‌کنم که بازی خوبی انجام دادیم و پیروزی شدیم. 3 امتیازی که کسب شد حاصل تلاش بازیکنان و کادر فنی بود، امیدوارم این روند تا پایان فصل ادامه داشته باشد.

وی ادامه داد: هدف موفقیت استقلال است، من هم تمام تلاشم را به کار می‌گیرم چرا که هواداران از من انتظار دارند، من تلاش می‌کنم همیشه خوب و تأثیرگذار باشم.

مهاجم تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: برنامه ما این بود که در نیمه اول کار را تمام کنیم و در نیمه دوم بازی را مدیریت کنیم. خوشبختانه این اتفاق افتاد و در نیمه دوم به گل هم دست پیدا کردیم. در مجموع پیروزی شیرینی بود و به هواداران تبریک می‌گویم.

قاضی در مورد رفتن کی‌روش از ایران تصریح کرد: من بازیکن هستم و نمی‌توانم در این خصوص حرفی بزنم. کفاشیان مصاحبه کرده و گفته که شرایط چگونه بوده است.

مهاجم سابق پرسپولیس در مورد اختلافش با این باشگاه اظهار داشت: شیرینی 380 میلیون به اسم من جعل اسناد کرده و این موضوع کلاهبرداری محسوب می‌شود. در این خصوص با رحیمی مدیرعامل پرسپولیس صحبت کردم و از وی خواستم این مشکل را حل کند. طلب من از پرسپولیس 360 میلیون تومان بود اما شیرینی 380 میلیون به نام من جعل اسناد کرده است.

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-29 21:55:10
نظر دهید

۱ نظر
4444
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۰:۴۵
20میلیون را جناب آقای شیرینی به جیب مبارکشان زده اند.از اول هم معلوم بود واسه همین کارها وارد فوتبال شده بود.اون بیست میلیون تومان باید از بیت المال میرفت جیب مبارک جناب شیرینی.از اول هم معلوم بود سرکار روباهیان و دار و دسته شون چه افرادی هستند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر