فهرست
جلالی: به تیم فولاد احساس خوبی دارم/ جوانانی که تربیت کردم امروز خوب بازی کردند
جلالی: به تیم فولاد احساس خوبی دارم/ جوانانی که تربیت کردم امروز خوب بازی کردند

جلالی: به تیم فولاد احساس خوبی دارم/ جوانانی که تربیت کردم امروز خوب بازی کردند

آی اسپورت- هفته ششم لیگ برتر فوتبال در حالی امروز پیگیری شد که دو تیم سایپا مقابل فولاد خوزستان با نتیجه مساوی بدون گل به کار خود پایان داد.

مجید جلالی در صحبت‌های خود اظهار داشت: بعد از دو سال اولین بار است که فولاد را از نزدیک می‌بینم من به این تیم احساس خوبی داشتم چرا که جوانانی که من تربیت کرده بودم امروز در زمین بازی کردند و خیلی خوشحالم.

وی در ادامه گفت: من منظور خاصی ندارم و دنبال سهم نیستم. احساس خوبی دارم چرا که این جوانان امروز خوب بودند. شما قدر این استان را بدانید چرا که جوانان خوبی دارد چرا که هر کدام جواهر و مروارید هستند. واقعا باید به اینجا یک ن گاه ویژه شود.

سرمربی تیم سایپا در ادامه گفت: امروز یک فوتبال خیلی با کلاس در لیگ برتر انجام شد. من نسبت به یکی از پنالتی‌ها معترض هستم ما می‌توانستیم یک پنالتی داشته باشیم. بازی خیلی خوب بود داو هم خیلی خوب قضاوت کرد. تنها یک پنالتی اول اعتراض دارم.

جلالی در ادامه خاطرنشان کرد: ما با یک برنامه ریزی خاصی وارد میدان شدیم اما یک جای کار ما اشکال خورد. وقتی گلر ما دچار مصدومیت شد ما ناچار شدیم برنامه‌مان را تغییر دهیم. 18 دقیقه به پایان بازی ما ناچار شدیم دروازه‌بانمان را تغییر دهیم چون ممکن بود گل دریافت کنیم.

وی در مورد شرایط آب و هوایی فولاد خوزستان گفت: هوا بد بود اما من از بازیکنانم راضی بودم. بازیکنانم خوب بودند کاوه رضایی می‌توانست از موقعیت خود استفاده کند و گل بزند.

جلالی در ادامه خاطرنشان کرد:‌تیم‌های لیگ برتری نمی‌توانند دوره آماده سازی داشته باشند. من دو ماه برای تیم برنامه‌ریزی کردم اما آن طور که می‌خواستم تیم خود را در اختیار داشته باشم، نشد. اکثر تیم‌های لیگ برتر پیش از آغاز لیگ درگیر کارهای لیگ هستند و نمی‌توانند پیش از آغاز لیگ کار خود را پیگیری کنند. به عنوان مثال بازیکنان ما درگیر کارهای سربازی بودند و این موضوع برای لیگ برتر خوب نیست.

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-29 22:10:19
نظر دهید
۴ نظر
مجید
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۵۳
مشک آن است که خود ببوید نه آنکه ... مجید جلالی خوب در مخمصه ایی گیر کرده-- ما در امسال فوتبالی متفاوت به اجرا خواهیم گذاشت--- من تیم محور هستم-- مربیان دیگر به دنبال نتیجه و به همین دلیل فوتبال درگیرانه و تخریبی به نمایش میگذارند----45 دقیقه کامل در بازی استقلال خودش فوتبال تخریبی و بزن زیرش و وقت کشی را به اجرا گذاشت اما منکر بود گفت ما خوب بازی کردیم --اول گفت 20 دقیقه استقلال فوتبال هجومی بازی کرد --چند روز بعد هم گفت 10 دقیقه ما تحت فشار بودیم---امروز هم میگوید ما خوب بودیم --من 2 تا 15 دقیقه بازی امروز سایپا را دیدم هیچی --هیچی -- تاکید میکنم بخدا هیچی از سایپا ندیدم-- سایپا ذوالفقارنسب -- تقویی -- مجید صالح -- و بازی های عالی تیم فیرات اصلا با این سایپا قابل قیاس نیست-- من بازی های تیم نفت مسجد سلیمان را به مراتب خوبتر از این سایپا می بینم-- زمانی که فولاد با مربی کرواتش قهرمان لیگ شد و بیشترین سهم را در تیم ملی برانکو داشت و نزدیک به 8 بازیکن طراز اول را به فوتبال ما معرفی کرد هیچوقت نگفت من فولاد را قهرمان کردم -- بیشترین ستاره ها را من پرورش دادم و ---اما مجید کبابی فقط به رخ میکشه --خوب مگر قرار بود به سنگ و چوب اموزش بدهی -خوب چرا از نابود کردن تیم شهید قندی یزد -- نتایج نا امید کننده پاس( دلیل اوردن دنیزلی به جای خودتت چی بود؟) -- استقلال اهواز -- و همین فولاد و تراکتور چیزی نمیگی؟یکبار شده این خوب --خوب بودن تیم را برای ماتعریف کن لااقل با معیارهای تو بازی های سایپا راببینیم. سایپا هیچگاه تیم ذلیلی نبوده ! کمتر زیر توپ میزده ! به بازیکنانی که به سایر تیم ها میداد توجه کن-- در باره ادعاهایت هم بگم که از قدیم میگفتند درخت هر چی پر بار تر که بشه خمیده تر میشه -- من-- من --- من -- من اما در واقعیت ..ولش کن
محمد
جمعه ۷ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۳
میشه یگی کدوم بازیکن تو بوده؟ شهاب کرمی؟ عبداله زاده؟ وکیا؟؟؟ بدرلو؟ اینا که زمان تو یا فولاد نبودن یا تو رده های پایه بودن .. حرف الکی نزن مرد حسابی
modir
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۰۳
امروز یک فوتبال خیلی با کلاس در لیگ برتر انجام شد! این اقا مجید با ژست علمی چنان از بازی های سایپا تعریف میکند که گویی تمام بینندگان از فوتبال چیزی نمی فهمند؟ و ادمی را یاد عین اله( که امروز به رحمت خدا رفت ) می اندازه عین اله باقر زاده روستایی بود که نقش ادم های مدرن را بازی میکرد به بدترین شکل ممکن! او از مدرنیته کروات پهن را فهمیده بود و این اقا مجید از فوتبال مدرن حرف هایش را . عین اله سر بزنگاه شخصیت خود واقعی( بی سوادیش) را بروز میداد و این اقا مجید هم در زمین فوتبال (نداریش از فوتبال با کلاس را ) بقول دوستمان ایشان در بد مخمصه ایی گیر کرده (فاصله ادعا تا واقعیت در حین مسابقه) بهر حال من با مجید عین اله بیشتر موافقم تا مجید کبابی( گرچه چند وقت دیگر شاهد کباب شدنش هم خواهیم بود! مجید عین اله -- باقرزاده!! ایضا -------بیانیه نویس!
sepehr
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۰۸:۰۴
مرد حسابی چه برنامه ویژه ای ؟از کی تا حالا وقت کشی وزیر توپ زدن شده تاکتیک0شمایی که با توجه به بضاعت کم فوتبالمان در اسیا نسبت به تاکتیکهای کیروش گیر می دادی تیمهای که مربیگری کردی چه وجهه تفاوتی نسبت به تیمهای دیگر داشته!
شمایی که با مظلوم نمایی یکی از مربیان غربیال شده دلالیسم فوتبال مملکتمون هستید البته یه تفاوتی داشته .سقوط یا خطرسقوط به دسته یک
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر