فهرست
اسکوچیچ: مسئولیت از دست دادن پنالتی را بر عهده می‌گیرم !
اسکوچیچ: مسئولیت از دست دادن پنالتی را بر عهده می‌گیرم !

اسکوچیچ: مسئولیت از دست دادن پنالتی را بر عهده می‌گیرم !

آی اسپورت- هفته ششم لیگ برتر در حالی امروز پیگیری شد که تیم فولاد خوزستان مقابل تیم سایپای البرز با نتیجه بدون گل تساوی به کار خود پایان داد.

اسکوچیچ در صحبت‌های خود اظهار داشت: بعد از اینکه دو پنالتی را از دست دادیم نتیجه بازی بدون گل تمام شد و من می‌توانم بگویم تقریبا از نتیجه بازی راضی هستم. به هر حال خودتان می‌دانید که در چنین مسابقاتی که تیم بر بازی سوار است و دو پنالتی از دست می‌دهد از لحاظ روحی و روانی به هم می‌ریزد و مطمئنا دیگر نمی‌تواند با چنین شرایطی نمایش خوبی به اجرا بگذارد.

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: بعد از اینکه دو پنالتی را از دست دادیم تیم از لحاظ روحی روانی وضع خوبی نداشت و این امکان وجود داشت ما گل دریافت کنیم و بازی را از دست بدهیم. در نیمه دوم بازیکنان حریف وقت‌کشی کردند و باعث شدند بازی بی‌کیفیت شود. انتظار من از تیم بیشتر از بازی اول بود اما با توجه به شرایط حاکم بر تیم روند خوبی را طی می‌کنیم.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: من به دنبال بهانه‌جویی نیستم اما ما یک بازیکن مثل بختیار رحمانی نیاز داریم تا به تیم کمک کند و یک شخصیتی به تیم بدهد که متاسفانه ما آن را نداریم. در نیمه اول بازی‌های مستقیم زیادی انجام شد اما این آن چیزی نبود که ما می‌خواستیم. نیمه دوم بهتر بود اما متاسفانه دو پنالتی از دست دادیم.

وی در پاسخ به این سؤال که علت از دست دادن دو پنالتی چه بود، گفت: در هر حال این مسئله به من بازمی‌گردد اما به طور کلی پنالتی یعنی شخصیت در آن لحظه فردی که از لحاظ شرایط روحی برخوردار است می‌تواند از پنالتی استفاده کند.

وی در پایان خاطرنشان کرد: به هر حال اگر بازیکنان من پنالتی از دست دادند مسئولیت آن را من بر عهده می‌گیرم.

 

     
آی اسپورت
2014-08-29 22:17:02
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر