فهرست
20 دقیقه نگران‌کننده مقابل ازبکستان:آزمون اعتماد به‌نفس
20 دقیقه نگران‌کننده مقابل ازبکستان:آزمون اعتماد به‌نفس

20 دقیقه نگران‌کننده مقابل ازبکستان:آزمون اعتماد به‌نفس

آی اسپورت- آزمون بوکسور می شود. این تیتر رسانه‌ها در زمانی بود که مهاجم تیم ملی به سفارش کی‌روش و اطرافیانش برای بالا بردن قدرت بدنی و میزان جنگندگی اش داخل زمین به تمرین بوکس پرداخت. حالا آزمون نسبت به سال گذشته به بازیکن کامل‌تری تبدیل شده است. بازیکن کاملی که به نظر می‌رسد کمی هم اضافه بوکس تمرین کرده و کمی اعتماد به نفس بیش از حد پیدا کرده است!

این را از موقعیت هایی که هر بازی بیش از بازی قبل با خودخواهی و تکروی از دست می‌دهد می توان متوجه شد. در بازی با ازبکستان آزمون 20 دقیقه برای تیم ملی بازی کرد. 20 دقیقه ای که می توانست زمان طلایی بازی برای ما باشد و با حضور یک مهاجم تازه نفس ما در چند موقعیت بسیار خوبی که بدست آوردیم اختلاف گل با ازبکستان را بیشتر کنیم. با این حال تصمیمات آزمون و اصرار او بر گل زدن در این بازی باعث شد تا این موقعیت‌ها به راحتی از دست برود و تیم ملی تا سوت پایان بازی با اختلاف شکننده یک گل و با استرس به بازی ادامه بدهد.

سه امتیاز شیرینی که روی لبه تیغ قرار داشت و یک گل حریف می توانست آن را به یک امتیاز تنزل دهد. با این حال آزمون ترجیح داد تمام تلاش خود را انجام دهد که یک گل را به نام خود ثبت کند. اتفاقی که در نهایت در آن ناموفق بود و چند موقعیت خوب را هم از تیم ملی گرفت.

چرخش بد سردار آزمون
چرخش بد سردار آزمون

توپ در این صحنه به آزمون رسید و این بازیکن به راحتی توپ را به بازیکنان حریف واگذار کرد. 

شوت سردار آزمون
شوت سردار آزمون

در این صحنه سردار آزمون در حالی که احسان حاج‌صفی و امیری را در سمت چپ خود دارد به سمت راست حرکت کرده و با یک شوت بد این مومقعیت خوب را از دست می‌دهد. 

لو دادن توپ
لو دادن توپ

در این صحنه توپ ضربه ایستگاهی ایران به آزمون رسید و او در حالی که 5 بازیکن را در اطراف خود داشت توپ را با یک ضربه بد به لوبانف واگذار کرد

 

۱۰    
آی اسپورت
2016-10-09 14:31:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر