فهرست
پیش بازی برنلی - منچستریونایتد؛ تلاش فن خال برای شروع تغییرات
پیش بازی برنلی - منچستریونایتد؛ تلاش فن خال برای شروع تغییرات

پیش بازی برنلی - منچستریونایتد؛ تلاش فن خال برای شروع تغییرات

آی اسپورت- دو تیم منچستریونایتد و برنلی، امروز در ورزشگاه ترف مور، به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

منچستریونایتد؛ به امید اولین پیروزی در بازی‌های رسمی

لوئیس فن خال، سرمربی منچستر امیدوار است تا با کسب پیروزی در این دیدار، روند نتایج ضعیفی که با یونایتد از شروع فصل کسب کرده را پایان دهد و اولین پیروزی خود با این تیم را بدست آورد.پس از یک فصل کابوس وار به همراه مویس، هواداران شیاطین سرخ به حضور فن خال بسیار امیدوار بودند تا بتواند تیم را به روز های خوب باز گرداند.

ولی تا به اینجای کار، فن خال موفق نشده با یونایتد در بازی های رسمی پیروزی کسب کند و مقابل سوانسی و ام کی دونس شکست خورد و با ساندرلند 1-1 مساوی کرد.یونایتد به تازگی آنخل دی ماریا، هافبک رئال مادرید را با 75 میلیو نیورو در اختیار گرفت که به گران ترین بازیکن تاریخ لیگ برتر تبدیل شد. انتظار می‌رود که او در بازی امروز، اولین حضورش در یونایتد را تجربه کند.مایکل کریک، لوک شاو، آندر اره را، کریس اسمالینگ، مروانه فلینی و خسه لینگارد، مصدومین یونایتد برای این بازی هستند.

برنلی؛ تلاش برای توقف شکست‌های متوالی

در آن سوی میدان، برنلی نیز وضعیت خوبی ندارد. آنها مقابل چلسی 3-1 شکست خوردند و در حال حاضر در منطقه سقوط هستند. بازی دوم آنها مقابل سوانسی نیز با شکست 1-0 همراه بود.

برنلی البته مشکل مصدومیتی ندارد. تنها سم ووکس مشکل پارگی رباط داشت که به نظر مشکلش حل شده و کم کم می‌تواند به میادین باز گردد.

     
آی اسپورت
2014-08-30 09:18:05
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر