فهرست
کی روش تمدید کرد، اوساگونا بلاتکلیف شد
کی روش تمدید کرد، اوساگونا بلاتکلیف شد

کی روش تمدید کرد، اوساگونا بلاتکلیف شد

آی اسپورت - پایان لیگ هجدهم چند دغدغه برای هواداران سپاهان به همراه داشت و یکی از آنها تمدید قرارداد با ولادیمیر کومان و استنلی کی روش بود. هافبک مجارستانی اوکراینی تیم فوتبال سپاهان چند روز پیش بود که برای تمدید قرارداد با مدیران باشگاه به توافق رسید و در تمرینات حاضر شد و حالا هم خبر می رسد استنلی کی روش آقای گل فصل گذشته لیگ، حضورش در اصفهان و سپاهان را دو فصل دیگر تمدید کرده است. این بازیکن که به دلیل زایمان همسرش در تمرینات حضور ندارد، پس از به دنیا آمدن فرزندش از روز یکشنبه به تمرینات سپاهان در ترکیه ملحق می شود تا یکی از مهم ترین دغدغه های روزهای اخیر امیرقلعه نویی و هواداران سپاهان رفع شود.

در روزهای گذشته یکی از گزینه های مدنظر باشگاه سپاهان و امیرقلعه نویی، کریستین اوساگونا مهاجم نیجریه ای فصل گذشته ذوب آهن بود که به خصوص در رقابت های لیگ قهرمانان آسیا نمایش های خوبی داشت و با توجه به فیزیکی بدنی مشابهی که با استنلی کی روش دارد، سرمربی سپاهان را متقاعد کرده بود تا این بازیکن را به عنوان گزینه دوم در صورت عدم بازگشت کی روش، در نظر داشته باشد. مذاکرات میان مدیربرنامه های اوساگونا و مسعود تابش مدیرعامل باشگاه سپاهان، به نقاط مشترک و خوبی برای امضای قرارداد رسیده بود که سرانجام قرارداد استنلی کی روش برای دو فصل دیگر تمدید شد تا یک قدم مانده به حضور مهاجم نیجریه ای در باشگاه سپاهان، این انتقال ملغی شود.

حالا اوساگونا نه سپاهان را خواهان خود می‌بیند و نه شانس چندانی برای بازگشت به ذوب‌آهن دارد. او برای تمدید، پیشنهاد مالی سنگینی به ذوب آهن داده بود که مورد موافقت مسئولان این تیم قرار نگرفته بود و آنها قید این مهاجم نیجریه ای را زده بودند. البته ممکن است با اتفاقات امروز، اوساگونا کوتاه بیاید و در مذاکراتی جدید با ذوب‌آهن به توافق برسد و به این تیم برگردد.

     
آی اسپورت
2019-07-17 18:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر