فهرست
پیش بازی شالکه - بایرن؛ قرصت خوب برای گواردیولا
پیش بازی شالکه - بایرن؛ قرصت خوب برای گواردیولا

پیش بازی شالکه - بایرن؛ قرصت خوب برای گواردیولا

بایرن مونیخ و شالکه امروز در ولتینس آرنا، در هفته سوم بوندس لیگا به مصاف یکدیگر می‌روند.

بایرن گواردیولا که بازی پیشین خود را با پیروزی پشت سر گذاشته، باید به مصاف شالکه ای برود که شروع خوبی در بوندس لیگا نداشته است. با وجود اینکه بازی در گلزن کرشن همیشه برای بایرن سخت بوده، ولی به نظر می‌رسد آنها در بهترین زمان ممکن به مصاف شالکه می‌روند. شالکه در ابتدا از جام حذفی آلمان حذف شد و پس از آن، با شکست لیگ را شروع کرد. کولاسیناچ، مدافع چپ شالکه با مصدومیت بلندمدتی روبروست و در کنار جفرسون فارفان، اوچیدا ، گرتزکا و فابین گیفر، از مصدومین این تیم هستند.

بایرن شرایط خوبی ندارد. خاوی مارتینس، باستین شواین‌اشتایگر و تیاگو آلکانترا همگی مصدوم هستند و حاضر نخواهند بود ولی مهدی بن عطیه، خرید 28 میلیون یورویی آنها اولین بازی اش را برای باواریایی ها انجام خواهد داد و حضور ژابی آلونسو و ثبت اسمش برای این دیدار، هنوز مشخص نیست.رافینا و فرانک ریبری در نزدیکی بازگشت به میادین هستند ولی گائودینو و رود می‌توانند بازی کند.

بایرن فصل را با پیروزی 2-1 مقابل وولفسبورگ شروع کرد که گلزنی توماس مولر و آرین روبن، در کنار کمی خوش شانسی ، باعث شد تا بایرن 3 امتیاز را بگیرد. وولفسبورگ در آن بازی موقعیت های زیادی داشت که یکی از آنها، دروازه خالی بود که جونیور مالاندا از دست داد. شاگردان گواردیولا در بهترین فرم خود نیستند و با امید به پیشرفت، پا به گلزنکرشن خواهند گذاشت.

     
آی اسپورت
2014-08-30 10:24:31
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر