فهرست
پیش بازی کیوو - یوونتوس؛ آغاز عصر آلگری
پیش بازی کیوو - یوونتوس؛ آغاز عصر آلگری

پیش بازی کیوو - یوونتوس؛ آغاز عصر آلگری

آی اسپورت-یوونتوس و کیوو، امروز اولین دیدار فصل سری آ را در ورزشگاه مارک آنتونیو بنتگودی شهر ورونا برگزار خواهند کرد.

یوونتوس؛ آغاز دوران آلگری

پس از جدایی آنتونیو کونته، این اولین حضور ماسیمانو آلگری در بازی های رسمی روی نیمکت یووه است. کونته فصل گذشته موفق شد با 17 امتیاز اختلاف نسبت به تیم دوم و ثبت رکورد 102 امتیاز، قهرمان اسکودتو شود. کونته با مدیران یووه بر سر سیاست‌های نقل و انتقالات باشگاه به مشکل خورد و استعفا داد. سرمربی سابق میلان، که در یووه تا حدودی منفور بود تا محبوب، سرمربی بیانکونری ها شد.

یکی از بزرگترین دغدغه های هواداران یووه، اختلاف بین آلگری و آندره‌آ پیرلو است. در زمان حضور پیرلو در میلان، او توسط آلگری نیمکت نشین شد و بازیکنانی نظیر فن بومل، جایگزینش شدند. پیرلو به یووه پیوست و عملکرد فوق‌العاده ای به همراه این تیم داشت. حال این دو، دوباره به هم رسیدند ولی فعلا مشخص نیست که آیا آلگری باز هم به پیرلو اعتقاد ندارد یا نه. پیرلو مصدوم است و حدود 1 ماه نمی‌تواند تیم را همراهی کند.

پریرا،  پاتریس اورا و موراتا، خرید‌های جدید یوونتوس هستند که البته مهاجم سابق رئال مادرید، پس از اینکه در اولین جلسه تمرینی مصدوم شد، هنوز نتوانسته برای تیمش به میدان برود.آندره‌آ بارزاگلی نیز دیگر غایب یووه است و جورجیو کیه‌لینی نیز به دلیل محرومیت نمی‌تواند تیم راه همراهی کند.

کیوو؛ به دنبال ثبات

 در حالی که یووه دستخوش تغییرات فراوان شده، کیوو با حضور سرمربی خود، کورینی که به تازگی قراردادش را دو سال تمدید کرده، به دنبال ثبات است. پس از فرار از سقوط، کیوو برای فصل جدید تیم را تقویت کرده است. روبن بوتا و ازکیل اسکلوتو به صورت قرضی به این تیم پیوسته اند و فراگا، گامبرینی و بیرسا ، خرید‌های جدید این تیم هستند.

     
آی اسپورت
2014-08-30 10:37:50
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر