فهرست
سیمئونه: مهم پیروزی مقابل ایبار است، نه صدمین بازی من
سیمئونه: مهم پیروزی مقابل ایبار است، نه صدمین بازی من

سیمئونه: مهم پیروزی مقابل ایبار است، نه صدمین بازی من

آی اسپورت- دیه گو سیمئونه، سرمربی اتلتیکو مادرید، در آستانه صدمین حضورش روی نیمکت این تیم، تاکید کرد که مسئله اصلی پیروزی در دیدار امشب مقابل ایبار است.

سیمئونه که در سال 2012 هدایت اتلتیکو را برعهده گرفت و با این تیم به موفقیت های زیادی رسید، امشب برای صدمین بار هدایت این تیم را برعهده خواهد داشت اما این مربی آرژانتینی به مسائل دیگری فکر می کند.
او به خبرنگاران گفت:\" صدمین بازی چیزی نیست که ما در موردش نگران باشیم. ما تنها روی بازی ها و آنچه که در پیش رو است تمرکز می کنیم. ما به ایبار فکر می کنیم و مسئولیم که یک عملکرد خوب به نمایش بگذاریم. این اولین بازی خانگی ماست و باید بدون در نظر گرفتن آنچه که آمار و ارقام می گوید، به پیشرفت خود ادامه دهیم. آنچه که برای ما اهمیت دارد ارائه یک بازی خوب مقابل ایبار است – تیمی خوب، سرسخت، که متخصص ضربات ایستگاهی است و در خط میانی غیر قابل انعطاف هستند.\"
سیمئونه که توانست فصل گذشته تیمش را قهرمان لالیگا کند، همچنین تاکید کرد که توجهی به نتایج بارسا و رئال ندارد و تنها روی نمایش تیمش تمرکز می کند:\" من بازی های بارسلونا و رئال مادرید را دنبال نمی کنم. من روی ایبار مطالعه کرده ام؛ در حال حاضر این چیزی است که به آن توجه داریم.  ما باید نتیجه خوبی کسب کنیم چرا که حمایت هواداران ما را به ادامه سخت کوشی در تمرینات تشویق می کند. پس از بازی مقابل رئال مادرید، این اولین دیدار ما در ویسنته کالدرون خواهد بود و امیدوارم هواداران به مانند همیشه باشند.\"
     
آی اسپورت
2014-08-30 12:19:33
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر