فهرست
قاضی: امضای من روی رسید شیرینی جعلی است/ شکایت کردم تا بدانند پولی از پرسپولیس نگرفته ام
قاضی: امضای من روی رسید شیرینی جعلی است/ شکایت کردم تا بدانند پولی از پرسپولیس نگرفته ام

قاضی: امضای من روی رسید شیرینی جعلی است/ شکایت کردم تا بدانند پولی از پرسپولیس نگرفته ام

 بحث طلب محمد قاضی مهاجم استقلال از تیم سابقش پرسپولیس در چند وقت اخیر به ماجرایی پر حرف و حدیث تبدیل شده تا جایی که رضا شهسواری وکیل سعید شیرینی سرپرست سابق پرسپولیس با ارائه توضیحات و انتشار یک چک در یکی از خبرگزاری‌ها صحبت‌های جدیدی را مطرح کرد. در این بین محمد قاضی مهاجم استقلال همچنان روی حرفهای خود و شکایتش از باشگاه پرسپولیس اصرار دارد و صحبت‌های جدیدی را در گفت‌وگو با فارس مطرح کرده است:

 بهتر است کمی ماجرا را باز کنیم. از مطالباتت از پرسپولیس صحبت کن و شفاف بگو جریان چیست.

ماجرا از این قرار است که من برای پرداخت مالیات سال 91_92 به اداره مالیات مراجعه کردم ولی دیدم در آنجا رقمی از من برای مالیاتم درخواست شده که عجیب بود. از آنها سوال کردم چرا باید این همه مالیاتم زیاد باشد که مسئولان آن اداره به من گفتند باشگاه پرسپولیس رقم قرارداد تو را به ما اینگونه اعلام کرده است.

 بعد از آن چه شد؟

من به باشگاه پرسپولیس مراجعه کردم و متوجه شدم رقم 380 میلیون تومان روی قراردادم آمده و حتی در اسناد باشگاه نوشته‌اند من یک فقره چک به همین مبلغ دریافت‌ کرده‌ام. تمام صحبت‌های من در این چند روز در مورد این چک 380 میلیونی بود و شکایتم هم روی این موضوع است. جالب است آقایان رسیدی به باشگاه ارائه کرده‌اند که دست‌خط من روی آن رسید است ولی این دست‌خط کاملا جعلی است.

 چطور؟

من امضای دیگری را روی برگه دیگر زده‌ام و آقایان این امضای من را کپی کرده‌اند و دقیقا روی این رسید انداخته‌اند و جالب اینجا است که آقای شیرینی زیر آن را امضا کرده و نوشته امضای آقای قاضی معتبر است. چرا این آقا باید چنین نوشته‌ای را زیر این رسید امضا می‌کرد؟ مگر اتفاقی افتاده بود که زیرش نوشته امضای آقای قاضی معتبر است؟

اما وکیل شیرینی یک چک به یکی از خبرگزاری‌ها  داده و اعلام کرده که مبلغ آن 230 میلیون تومان و یک چک دیگر هم ارائه شده که 150 میلیون تومان است،در مجموع وکیل شیرینی مدعی شده 380 میلیون به قاضی پرداخت شده پس جریان این چک‌ها چیست؟

این چک هم برای من جالب است چون آن هم جعل شده است. ایشان گفته من یک 230 میلیون و یک 150 میلیون تومان گرفته‌ام ولی فقط یک چک 230 میلیون تومانی ارائه کرده‌است که خود این موضوع جای سوال دارد.جالب است بدانید در آن چک هم امضای من از جای دیگری برداشته شده و روی رسید آن چاپ شده است.

 ماجرا پیچیده شده است قبول داری؟

دقیقا. در تاریخ 2/2 چکی به من داده شده بود که در روز بیست و هشتم مرداد ماه آن را به دلیل مصاحبه‌های پی در پی شیرینی برگشت زدم.آخرین مصاحبه شیرینی علیه من هم در تاریخ 92/5/27 بود. این چک مربوط به اسپانسر باشگاه است و من آن را برگشت زدم  که پشت آن امضای آقای شیرینی وجود دارد. ولی جالب است این آقا در رسیده‌های باشگاه آورده که من این پول را دریافت کرده‌ام. من مجموعا 360 میلیون تومان از پرسپولیس طلبکارم که 50 میلیون چک برگشتی است و 310 میلیون از آن باقی مانده. نمی‌دانم چرا شیرینی ادعا کرده که من 380 میلیون گرفتم.

سال گذشته رویانیان در کمپ مرحوم حجازی حاضر شد و در آنجا صحبت‌هایی را با تو مطرح کرد، آن صحبت‌ها پیرامون چه بود؟

اتفاقا به نکته خوبی اشاره کردید. من نامه‌ای از آقای رویانیان دارم که در آن قید کرد که انتقالم به استقلال مشکلی نداشته باشد. در آن نامه آمده است که آقای شیرینی تا هفته آینده مطالبات من را پرداخت کند که این موضوع یک سال و نیم طول کشیده است. اگر لازم باشد این نامه را هم من منتشر خواهم کرد تا همه در جریان امور قرار بگیرند. حتی آقای رویانیان در محل تمرین استقلال به من گفت که می‌دانم مطالبات تو پرداخت نشده و به همراه عمران‌‌زاده که اتفاقا او هم از اسپانسر وقت پرسپولیس طلبکار بود به دفترم بیا تا مشکلات را حل کنیم که رویانیان چند روز بعد از کار برکنار شد و قضیه در همان‌جا متوقف گردید.

 تکلیف شکایتت از کمیته انضباطی به کجا کشیده؟

اول این را بگویم من به این دلیل به کمیته انضباطی شکایت کرده‌ام و قضیه را رسانه‌ای کرده‌ام که آنها بدانند من پولی از پرسپولیس نگرفته‌ام و باشگاه پرسپولیس هم در جریان قرار بگیرد. حتی روز چهارشنبه با آقای رحیمی جلسه داشتم و چندین بار هم در این مورد با هم صحبت کردیم که ایشان قول داد قضیه را طی روزهای شنبه و یکشنبه این هفته پیگیری کند. من هم منتظر هستم تا این اتفاق رخ دهد و همانطور که تاکید کردم تا روز آخر پیگیر مسئله و شکایتم خواهم بود.این را هم بگویم من در تمام زندگیم هر کاری که انجام می‌دهم و هر قراردادی که می‌بندم مدارکش را دارم و مطمئن باشید هیچ وقت بدون سند و مدرک حرف نمی‌زنم.

به استقلال برسیم،استقلال امسال خیلی خوب نتیجه می‌گیرد...

چیزی که در بازی‌های امسال مشخص است اینکه ما تمام خواسته های کادر فنی را در زمین پیاده می‌کنیم.کادر فنی ما زحمت می کشد و ما هم تمرینات خوبی را انجام می‌دهیم.در بازی شب گذشته هم در نیمه اول کار را تمام کردیم و در نیمه دوم هم بازی را کنترل کردیم و پیروز شدیم.

 خیلی ها اعتقاد دارند استقلال خوب نتیجه می‌گیرد ولی هنوز قرعه‌ سختی نصیبش نشده و تنها سپاهان تیم خوبی بود که توانست شما را شکست دهد.

من این موضوع را قبول ندارم،تمام تیم های لیگ برتر خوب یارگیری کرده‌اند و حتی همین گسترش فولاد هم خوب کار کرد.ما لیگ سختی در پیش داریم و همه تیم ها مقابل ما انگیزه دارند و نمی‌شود گفت که کدام قرعه سخت است و کدام قرعه راحت.

خودت هم یک پنالتی گرفتی و گل زدی...

روی صحنه پنالتی که بازیکن حریف بی احتیاطی کرد و خدا را شکر که در آن شرایط توانستم خوب کار کنم.در صحنه گل هم جاگیری‌ام خوب بود و سجاد شهباززاده هم پاس خوبی به من داد که از او هم تشکر می‌کنم.

روی این ضربه ای که دیروز گل هم زدی کار می‌کنی؟

سعی می کنم روی این ضربات تمرین بیشتری داشته باشم. پارسال هم به صبا با همین وضعیت گل زدم که آن ضربه از راه دورتری به گل رسید. امیدوارم هر کاری انجام می‌دهم در نهایت به نفع استقلال باشد.

     
آی اسپورت
2014-08-30 12:21:20
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر