فهرست
میکسدزون فولاد:از بدرلو بعید بود،شریفات روحیه نداشت
میکسدزون فولاد:از بدرلو بعید بود،شریفات روحیه نداشت

میکسدزون فولاد:از بدرلو بعید بود،شریفات روحیه نداشت

آی اسپورت – فولاد  بعد از یکی سه برد روحیه بخش در خانه مقابل سایپای بحران زده متوقف شد که البته دو پنالتی هدر رفته از سوی بازیکنان این تیم دلیل اصلی این اتفاق بود .بازیکنان و اعضای کادر فنی فولاد بعد از بازی مصاحبه های کوتاهی با سایت رسمی این باشگاه انجام دادند که در زیر می خوانید:
مهرداد جماعتی: بازی خیلی سختی بود.ما موقعیت های زیادی کسب کردیم ولی متاسفانه به نتیجه نرسیدیم.در نیمه دوم دو پنالتی نصیب مان شد که هر دو هدر رفتند. سعی می کنیم در بازی های آینده بهتر باشیم.

نعیم سعداوی: بازی را خودتان دیدید. نیمه اول خوب نبودیم اما در نیمه دوم موقعیت های خیلی خوبی داشتیم و باید بازی را می بردیم. اما 2 پنالتی از دست دادیم.همه چیز به شرایط روحی برمی گردد. بدرلو که هیچ وقت پنالتی خراب نمی کند این اشتباه را کرد و بعد شریفات برای جبران این فرصت پشت توپ ایستاد که او هم آمادگی روحی لازم را برای پنالتی زدن نداشت. امیدوارم در ادامه این نتیجه را جبران کنیم و مثل 2 فصل گذشته نتیجه بگیریم.

حسین ابن قاسم :فرصت‌های خوبی برای گلزنی داشتیم. در جریان مسابقه صاحب دو پنالتی هم شدیم که متاسفانه تبدیل به گل نشد. باور از دست دادن دو پنالتی واقعا سخت است.اگر یکی از پنالتی‌هایمان گل می‌شد قطعا بازی پرگل از آب در می‌آمد چون سایپا از حالت دفاعی خارج می‌شد. هوای اهواز خیلی گرم و شرجی بود ولی به هر حال شرایط برای هر دو تیم یکسان بود.

ایوب والی: تیم ما در این بازی فرصت های طلایی را از دست داد و دو پنالتی خود را هدر داد و با دست خودمان یک امتیاز را به حریف تقدیم کردیم.تیم حریف باتوجه به شرایط آب و هوایی اهواز، برای کسب حداقل امتیاز به میدان آمده بود ولی ما می توانستیم سه امتیاز بازی را ازآن خود کنیم.بازیکنان حریف از آنجا که یک امتیاز هم برای آنها با ارزش بود، با هر برخورد کوچکی خود را روی زمین می انداختند و همین امر سرعت بازی ما را کند کرده بود.

یوسف وکیا: نیمه اول بازی پایاپایی داشتیم و گرمای هوا روی بازی ما تاثیر گذاشته بود. در نیمه دوم خیلی بهتر بودیم اما خودتان دیدید که چه اتفاقی افتاد. ما 2 پنالتی را از دست دادیم، چیزی که کمتر در یک بازی اتفاق می افتد. با تیم امید به اینچئون می روم و 5،6 هفته ای در فولاد نیستم.
     
آی اسپورت
2014-08-30 13:22:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر