فهرست
عقیلی: سپاهان و ذوب به لحاظ تاکتیکی خوب نبودند/ باید تغییر رویه بدهیم
عقیلی: سپاهان و ذوب به لحاظ تاکتیکی خوب نبودند/ باید تغییر رویه بدهیم

عقیلی: سپاهان و ذوب به لحاظ تاکتیکی خوب نبودند/ باید تغییر رویه بدهیم

آی اسپورت- بعد از شروع مقتدرانه و کسب سه پیروزی در هفته های ابتدایی لیگ برتر، حالا سپاهانی ها در سه هفته متوالی رنگ پیروزی را ندیده اند. 

دربی اصفهان چطور بود؟ 

بازی زیاد جالبی نبود چراکه هر دو تیم از نظر تاکتیکی خوب نبودند و به نظرم زور سپاهان و ذوب‌آهن به هم نرسید و مساوی عادلانه بود هرچند که هر دو تیم برای بردن به میدان آمدند و قطعا این مساوی به درد هیچ‌کدام از این دو تیم نمی‌خورد.

چرا روند نتایج خوب سپاهان متوقف شده است؟ 

بعد از باخت سنگین مقابل نفت تهران که بد بازی کرد و مستحق آن بودیم اما مقابل فولاد 90 دقیقه تیم برتر بودیم و این تیم فقط یک بار به 18 قدم ما آمد که آن هم روی خلاقیت سروش رفیعی به گل رسید. در آن بازی ما واقعا خوب بازی کردیم اما بعد از آن چند بازیکن ما مثل حمودی، پاپی و سوکای مصدوم شدند و من و خلیل‌زاده هم محروم بودیم و همه اینها دست به دست هم داد تا نتوانیم در بازی دیروز نتیجه دلخواه بگیریم اما فکر نمی‌کنم غیبت ما بازیکنان در نتیجه به دست آمده تاثیرگذار بود چراکه فکر می‌کنم سپاهان خسته بود و بازیکنان به نظر من شادابی همیشگی را نداشتند.

آیا سپاهان بار دیگر به شرایط خوب ابتدای لیگ باز می گردد؟ 

 مطمئنا بهتر از این خواهیم شد چراکه سال گذشته هم در نیم‌فصل دوم ما بیشترین امتیاز را به دست آوردیم اما دیر شده بود اما برای اینکه این اتفاق دوباره اتفاق نیفتد قصد داشتیم لیگ را از همین ابتدا خوب شروع کنیم. من اعتقاد دارم یک تیم مدعی نباید به این راحتی امتیاز از دست دهد و ما 3 بازی است که نتیجه کامل نمی‌گیریم و هرچه سریعتر باید تغییر رویه بدهیم.

هفته آینده به مصاف ملوان می روید. نظرتان در مورد این بازی چیست؟ 

 در این بازی به هیچ‌عنوان نباید برای نتیجه نگرفتن بهانه داشته باشیم چراکه بازیکنان هستند و در خانه هم بازی می‌کنیم. این بازی برای ما سرنوشت‌ساز و 6 امتیازی است و نباید هیچ بهانه‌ای برای نتیجه نگرفتن داشته باشیم.

به نظر می رسد محرومیت خلیل زاده به تیم لطمه زده است. امیدوار نیستید محرومیت او نیز همانند صادقیان شامل تخفیف شود؟

در مورد حرکتی که منجر به اخراج خلیل‌زاده شد باید بگویم او بعد از اخراج به هیچ عنوان فحاشی نکرد و من به این دلیل دهان او را گرفتم که اعتراض نکند چراکه اگر خلیل‌زاده فحاشی می‌کرد قطعا داور می‌شنید و به ما می‌گفت او را بیرون ببرید که فحاشی نکند به نظرم این بازیکن در یک صحنه عادی اخراج شد.صحنه تلویزیونی که گویا نیست براساس آن رای بدهند و این گزارش داور است که ملاک قرار دارد. من فکر می‌کنم محرومیت 4 جلسه‌ای برای او زیاد بود و می‌شد دو جلسه آن را بخشید. با شناختی که از کمیته استیناف دارم می‌دانم آرای آنها برای حذف بازیکن نیست بلکه آنها می‌خواهند بازیکنان مرتکب اشتباه مجدد نشوند و همانگونه که برای پیام صادقیان این رای با کاهش مواجه شد می‌توانیم امیدوار باشیم که این اتفاق برای خلیل‌زاده هم بیفتد.

چرا در بازی روز گذشته عده ای از ذوب آهنی ها علیه کرانچار شعار دادند؟ 

 من در قسمت شیشه‌ای ورزشگاه فولادشهر نشسته بودم و شعاری علیه کرانچار نشنیده‌ام.f

     
آی اسپورت
2014-08-30 13:29:19
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر