فهرست

بوندسلیگا بهترین محل رشد دروازه بان

از دهه های گذشته همواره آلمان ها از دروازه بانان مطمئنی برخوردار بودند و دروازه بانان مطرحی نظیر سپ مایر، هارولد شوماخر و اولیور کان مامور حراست از دروازه تیم ملی آلمان و باشگاه هایی این کشور بوده اند. در حال حاضر نیز مانوئل نویر دروازه بان بایرن مونیخ و تیم ملی آلمان به عقیده اکثر کارشناسان بهترین دروازه بان جهان فوتبال می باشد.
هم اکنون تراکم دروازه بان های آماده در آلمان به حدی است که یوگی لوو سرمربی تیم ملی این کشور برای انتخاب ذخیره های مانوئل نویر دچار دردسر شده است حضور دروازه بان های با تجربه ای همچون رنه آدلر و رومن وایدنفلر در تیم های هامبورگ و دورتموند و همچنین دروازه بانان جوان و آینده داری همچون تراشتگن، برند لنو و رابرت زیلر نشان دهنده سختی انتخاب برای یوگی لوو می باشد.
با دقت در وضعیت دروازه بانان جوان تیم های گلادباخ، لورکوزن و هانوفر می توان گفت که هم اکنون بهترین زمان برای تیم های متمول اروپایی از جمله بارسلون و یوونتوس است تا بتوانند جانشینان مطمئنی برای دروازه بان های حال حاضر خود پیدا کنند. این انتقال زمانی برای این تیم ها راحتتر به نظر می رشد که بایرن مونیخ مشتری پروپا قرص ستاره های سایر تیم های بوندسلیگا در درون دروازه از بهترین دروازه بان جهان برخوردار است و هیچ گونه نیازی به خرید بازیکن جدید در این پست را احساس نمی کند.
حال باید به انتظار نشست و نظاره گر عاقبت شایعات اخیر و انتقال این دروازه بانان جوان به سایر تیم ها بود.
     
آی اسپورت
2014-01-07 11:38:38
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر