فهرست
جرارد: رقابت با رئال بسیار جذاب خواهد بود
جرارد: رقابت با رئال بسیار جذاب خواهد بود

جرارد: رقابت با رئال بسیار جذاب خواهد بود

آی اسپورت- استیون جرارد، کاپیتان لیورپول از همین حالا کری خوانی را برای مدافع عنوان قهرمانی اروپا، رئال مادرید شروع کرده است.

لیورپول پس از  5 سال موفق شد به لیگ قهرمانان صعود کند و در گروه بی، با رئال مادرید، باسل و لودوگورتس هم گروه شد. کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس و لیورپول، عنوان کرد که خاطرات خوبی از تقابل با رئال دارد. سال 09-2008، لیورپول موفق شد در آنفیلد 4-0 رئال را شکست دهد و جرارد نیز دو گل به ثمر رساند.

استیوی در مصاحبه با سایت رسمی باشگاه لیورپول گفت: \" آنها از آن دسته تیم‌هایی هستند که همه ی بازیکنان دوست دارند آنجا بازی کنند و مسلما هواداران زیادی دارند. برای ما این یک فرصت است که با بهترین ها رقابت کنیم. در لیگ قهرمانان مدعی قهرمانی نیستم ولی برای صعود به این رقابت هم جشن نمی‌گیریم. می‌خواهیم تا جایی که در توان داریم، صعود کنیم.

با هر تیمی در گروه مثل باقی تیم‌ها بازی خواهیم کرد ولی رقابت با رئال بسیار جذاب است، هم وقتی آنها به آنفیلد بیایند هم وقتی ما به اسپانیا می‌رویم. نمی‌توانم صبر کنم !  این یک فرصت برای ماست تا با بهترین ها رقابت کنیم. بازیکنانی مثل گرث بیل، رونالدو، خامس رودریگس و کریم بنزما. ما تیم نوپایی هستیم بنابراین این فرصت خوبی برای ماست تا رقابت کنیم. برای رئال احترام زیادی قائلیم ولی اطمینان داریم که می‌توانیم مقابل آنها به خوبی بجنگیم.\"

 

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-30 14:47:28
نظر دهید

۱ نظر
امین چلسی !
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۴:۵۴
بپا سر نخوری اسلیپی...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر