فهرست
شایعه بزرگ در پیکان/ رحمتی نیم فصل در پدیده یا استقلال
شایعه بزرگ در پیکان/ رحمتی نیم فصل در پدیده یا استقلال

شایعه بزرگ در پیکان/ رحمتی نیم فصل در پدیده یا استقلال

آی اسپورت – اوضاع او احوال تیم پیکان اصلا خوب نیست و تعدد اخبار حاشیه ای ناشی از نتایج این تیم آنقدر زیاد شده که نسبت به آینده این تیم هیچ امیدی نیست و افق روشنی دیده نمی شود.

در عین حال هنوز 6 هفته از لیگ نگذشته شایعه جدایی  چهره های این تیم که البته کارکردی در تیم ابراهیم زاده نداشته اند ، راه افتاده و این بازیکنان نیامده فیل شان هوس هندوستان کرده است.
بعد از نتایج اخیر و اتفاقات درون تیم سعید دقیقی  و محمد نصرتی ساز جدایی کوک کرده اند و از تصمیم خود برای پیوستن به پیکان پشیمان هستند.اما مهمترین شایعه به سیدمهدی رحمتی کاپیتان این فصل پیکانی ها که ظاهرا نقشی پررنگ در تیم خود ایفا می کند، ارتباط دارد که بر خلاف دو بازیکن نامبرده عملکرد خوبی داشته اما بالطبع به تنهایی نمی تواند این تیم پر از اشکال و ایراد را نجات دهد.ظاهرا شرایط برای سید مهدی هم  چندان مساعد نیست و او هم آبرو و اعتبار چندین ساله اش را با این بازی ها و نتایج ضعیف در خطر می بیند.به همین خاطر رحمتی قصد دارد تا در نیم فصل لیگ برتر از پیکان جدا شده و به تیم دیگری بپیوندد.

طی روزهای اخیر رحمتی  تماس های زیادی با هوتن پسر امیرقلعه نویی داشته  و ارتباطش با  او قوی شده تا شایعه بازگشتش به استقلال در نیم فصل رقابت ها جدی شود  اما از سوی دیگر گفته می شود او با مسوولان باشگاه پدیده هم صحبت هایی داشته است
  ۳  
آی اسپورت
2014-08-30 15:31:02
نظر دهید
۳ نظر
هومن
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۷
عمرا بگذاریم این آقا بیاد استقلال . تازه از شر سوتی ها و گل های مسخره ای که فصل قبل خورد و کمر تیم را شکست راحت شدیم ... یه تار موی فروزان را به 100 تا رحمتی نمیدیم .
-
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۳۹
اخبار الکی چرا مینویسید , اگر بخواست بیاد استقلال , توی بازی با استقلال سمت امیر قلعه نوعی میرفت
فروزان برای استقلال خوب کار کرده و نیازی به دروازه بان نداره استقلال
-
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۸:۱۰
هوتن جوشش بده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر