فهرست
پدیده 3 - راه آهن صفر/ جنگنده و زیبا؛ شایسته ها و پدیده ها!
پدیده 3 - راه آهن صفر/ جنگنده و زیبا؛ شایسته ها و پدیده ها!

پدیده 3 - راه آهن صفر/ جنگنده و زیبا؛ شایسته ها و پدیده ها!

آی اسپورت- 

پدیده - راه آهن

هفته ششم رقابت های لیگ برتر 

داوران : یداله جهانبازی-سعید علی نژادیان-علی اکبر نوری-سعید رحیمی مقدم

ناظر: نادر جعفری


کارت زرد: محمد غلامی - اکبر صادقی


 \"پدیده\"
 پدیده: مجتبی روشنگر، میلان یووانویچ، ایگور پراهیچ، مسعود نظرزاده، رضا ناصحی، زوران کنزویچ، اکبر صادقی، عباس محمدرضایی، یونس شاکری (89 مهدی خیری)، رضا عنایتی (89 روح الله باقری)، میلاد غریبی

سرمربی: علیرضا مرزبان
\"راهراه‌آهن: ایگور، ابراهیم کریمی، محسن ایران نژاد، شیث رضایی، بهادر عبدی، سیامک کوهنورد، رضا خالقی فر (70 محمد حسین پور)، سیداحمد موسوی، محمد غلامی (65 بهنام برزای)، میلاد محمدی(46 امین منوچهری)، سیدمحمد ستاری

سرمربی: حمید استیلی


 
شرح گل:


پدیده 1 - راه آهن صفر : دفع ناقص شیث رضایی و برگشت توپ به اکبر صادقی هافبک پدیده او را صاحب موقعیت کرد و صادقی گل اول تیمش را به ثمر رساند.

پدیده 2 - راه آهن صفر : شیث رضایی دومین اشتباه وحشتناکش را در دیدار امروز انجام داد و پنالتی ای به پدیده ای ها داد که رضا عنایتی آن را به تور دروازه چسباند. 

پدیده 3 - راه آهن صفر: روی سانتر عباس محمدرضایی این ایگور پراهیچ بود که با یک اثر کوچک توپ را وارد دروازه راه آهن کرد. این اولین گل این بازیکن در فوتبال ایران بود. 


شرح بازی:


پدیده مشهد با یک نمایش فوق العاده و یک طرفه با 3 گل زده و چند گل نزده، زمین را ترک کرد و خود را به جمع 2 رقمی های لیگ برتر رساند.

شاگردان علیرضا مرزبان که امروز مهیای این بازی بودند، مثل مسابقات قبلی با پاس های کوتاه و حرکات ترکیبی بازی را در دست گرفتند و خیلی زود روی اشتباه شیث رضایی توسط اکبر صادقی به گل رسیدند. بعد از این گل بازی کمی افت کرد اما پدیده با شروع نیمه دوم چنان فشاری به خط دفاعی راه‌آهن آورد که شاگردان استیلی چاره ای جز شکست نداشتند. آنها 2بار توسط رضا عنایتی و ایگور پراهیچ به گل رسیدند و حداقل 7 فرصت عالی گلزنی را از دست دادند.

پدیده با این برد 12 امتیازی شد و به رده سوم جدول صعود کرد، جایی که هیچ کس انتظارش را نداشت. اما مشهدی ها که یکی از بهترین و تاکتیکی ترین تیم های لیگ هستند استحقاق این بالانشینی را دارند. 

 
اتفاق ویژه:

عباس محمدرضایی در دقیقه 54 یکی از زیباترین قیچی برگردان های تاریخ فوتبال ایران را زد که ضربه ی وی با بدشانسی به تیر دروازه برخورد کرد. 

  ۴  
آی اسپورت
2014-08-30 19:28:38
نظر دهید
۴ نظر
شیراز
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۰
تا نیم ساعت بعد بازی هنگ بودم . یاد بازی دورتمند منچستر ستی افتادم .
شایان
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۱۹:۴۵
عجب تیمی ساخته مرزبان،نصف پرسپولیس هم بازیکن ندارن،شاخشون غریبیه که پارسال مازاد پرسپولیس بود
مجید
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۵۷
تماشای بازی تیم مرزبان بسیار هیجان انگیز است . تبریک به مرزبان و هسلر! راستی به جلالی هم بگویید بازیهای پدیده را تماشا کند تا اینقدر لاف گزاف نزند. دوستان خودشان بازیهای پدیده را با سایپا مقایسه کنند!و فاصله این دو مربی را با یکدیگر مقایسه کنند. مرزبان بسیار ارام - با هوش و تیمش با تاکتیک ( البته دارای اشکال ) است . جلالی منم منم - بزن زیرش- 10 دقیقه بازی 80 دقیقه گیج ومنگ. خودتان قضاوت کنید
msnBVB
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۵
پدیده امروز خیلی عالی بود اما نباید اینقدر راحت موقعیت هارو از دست بدیم.حیف که قیچی برگردونه گل نشد حیف
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر