فهرست
سناریوی قلعه نویی؛ دوباره زمستان حسرت؟
سناریوی قلعه نویی؛ دوباره زمستان حسرت؟

سناریوی قلعه نویی؛ دوباره زمستان حسرت؟

آی اسپورت - به‌نظر می‌رسد اتفاقات زمستان سال گذشته برای امیر قلعه‌نویی در حال تکرار است. پارسال امیر سرمربی سپاهان بود که ماجرای برکناری مارک ویلموتس از نیمکت تیم ملی و انتخاب یک جانشین برای او پیش آمد. در کمال شگفتی، یکی از گزینه‌های فدراسیون وقت برای این منظور امیر قلعه‌نویی بود. آنها البته دنبال علی دایی هم بودند، اما او شرایط کار نداشت. نهایتا امیر به‌عنوان گزینه نهایی مطرح شد، اما باشگاه سپاهان با حضور سرمربی‌اش در تیم ملی مخالفت کرد تا دراگان اسکوچیچ در این مسند قرار بگیرد. بعد از این ماجرا، امیر بارها و بارها از این گفت که به‌خاطر تعهدش به سپاهان، حاضر شده رؤیای دیرینه بازگشت به تیم ملی را نادیده بگیرد. این در حالی است که قلعه‌نویی مخالفتی با ترک سپاهان نداشت و خود باشگاه اصفهانی این موضوع را نپذیرفت. حالا هم احتمالا این مربی به‌خاطر حضور در گل‌گهر سیرجان، امکان هدایت استقلال را از دست خواهد داد. بعد از برکناری محمود فکری، از قلعه‌نویی به‌عنوان یکی از گزینه‌های باشگاه تهرانی یاد شد. گویا حتی تماس‌هایی هم در این مورد با امیر برقرار شد، اما مدیران گل‌گهر با قطعیت نسبت به جدایی سرمربی تیم‌شان ابراز مخالفت کردند. در استقلال به‌نظر می‌رسد کار انتخاب فرهاد مجیدی به‌عنوان سرمربی جدید تمام‌شده باشد، اما شاید اگر قلعه‌نویی تیم نداشت، قصه عوض می‌شد. حالا هم منتظر باشید امیر تا 100سال دیگر از تعهدش به گل‌گهر و رد کردن پیشنهاد باشگاه استقلال حرف بزند! 

 

همشهری ورزشی 

۴ ۱  
آی اسپورت
2021-03-04 22:30:00
نظر دهید

۱ نظر
عشق ژنرال
جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹، ۰۰:۱۸
قلعه‌نویی را با امثال گل محمدی زمانی تو شهرخودرو بود و بدون رضایت نامه وحتی هنوز مبلغش رو هم ندادند و با مجتبی حسینی و رسول خطیبی و فراز کمالوند مقایسه نکن ..احمق..!قلعه‌نویی اگر میخواست بیاد استقلال صبر میکرد استقلال مقابل تراکتور تو فینال جام حذفی چه نتیجه ای بگیرد بعد با گل گهر قرارداد ببندد و اگر گل گهر را هم رها میکرد کسی به او خرده نمیگرفت که پیشنهاد یکی از دوتیم اول ایران را پذیرفته ومثل گل محمدی و خطیبی وحسبنی و کمالوند کارش را به کمیته انضباطی میسپرد....
پس خواهشا قبل از نوشتن هر متنی اول کمی با اوضاع بفیه مربیان بسنج وآنرا مزمزه کن بعد مطلب بنویس ..شما اگر روزی یک مقاله علیه قلعه نوعی ننویسی کسی نمیگه لالی!!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر