فهرست
اتفاق ویژه؛ حکم جپاروف عوض شد
اتفاق ویژه؛ حکم جپاروف عوض شد

اتفاق ویژه؛ حکم جپاروف عوض شد

آی اسپورت – سایت فدراسیون فوتبال خبر محرومیت یک ماهه هافبک ازبکستانی تیم فوتبال استقلال را تغییر داد. روز گذشته سایت فدراسیون فوتبال در خبری اعلام کرد که کمیته انضباطی این فدراسیون سرور جپاروف، هافبک ازبکستانی استقلال را به دلیل تخلف به مدت ۳۰ روز از همراهی تیمش محروم کرده است. این سایت حالا خبر مذکور را تغییر داده و با حذف محرومیت یک ماهه، از رأی قطعی محرومیت پس از حضور جپاروف در کمیته انضباطی خبر داده است. این خبر در سایت فدراسیون فوتبال به شرح زیر تغییر کرده.

«دیدار دو تیم استقلال خوزستان و استقلال تهران از هفته هفدهم لیگ برتر در حالی روز پنجشنبه هفتم دی ماه در اهواز برگزار شد که از سوی سرور جباروف، بازیکن استقلال تخلفاتی رخ داد. وی به استناد ماده ۱۰۰ آیین‌نامه انضباطی و با صدور قرار دستور موقت از همراهی تیم مربوطه محروم است. لازم به توضیح است نامبرده فردا  ۱۸ دی ماه باید در کمیته انضباطی حضور یابد و در خصوص تخلفات خود توضیحاتی را ارائه کند. در پایان این جلسه نیز حکم قطعی هافبک ازبکستانی استقلال تهران صادر خواهد شد».

1
1

۲۶ ۴  
آی اسپورت
2018-01-07 14:59:00
نظر دهید

۴ نظر
مجید10
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۶:۳۵
خاااااااااااااااااک تو این فدراسیون با کمیته انضباطیش و سایر عواملش! کیلویی حکم میدن و کیلویی کنسل میکنن! مرد نیستن به خدا!!!!
110
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۱۵
لمپنیزیم کیسه جواب داد . مکتب جعل و فتوشاپ و هوچی گری و لمپن پرور
۲ ۱
راشفورد
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۴۲
دلالوویچ لمپنه
Kean
يكشنبه ۱۷ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۳۷
باید این حکم ناعادلانه بشکنه،اگر پابرجا بمونه ،وحید امیری هم بایدبه دلیل خطای شدید همین تعداد جلسه محروم بشه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر