فهرست
دکه آنلاین: عصای موسی
دکه آنلاین: عصای موسی

دکه آنلاین: عصای موسی

آی اسپورت - خبر ورزشی با تیتر تو می تونی به پرسپولیس در آستانه بازی برگشت با الهلال روحیه داده و نوشته این تیم می تواند دست به معجزه بزند و 4 گل به حریف عربستانی اش بزند. دین محمدی گفته نیامدن فرهاد مجیدی تصمیم کمیته فنی نبوده. حرفی که در تضاد با ادعای افتخاری بوده. استقلالی ها قلیان کشیدن وریا غفوری را تکذیب کرده اند با این همه حاشیه دیگر این تیم لو رفتن خالکوبی منشوری یکی از بازیکنان استقلال است.

 

خبر ورزشی 25 مهر
خبر ورزشی 25 مهر

روزنامه گل با تیتر عصای موسی به استقبال بازی امشب پرسپولیس و الهلال رفته. تیتر یک این روزنامه به مصاحبه با امیرحسین صادقی اختصاص دارد که از جلسه افتخاری با رحمتی درون ماشین دروازه بان استقلال شدیدا گلایه کرده و گفته جباری خطری نداشت اما یکسری نتوانستند اسم بزرگتر از خودشان ببینند.

 

روزنامه گل 25 مهر
روزنامه گل 25 مهر

پیروزی با تیتر ایران چشم انتظار غیرت سرخ ها به بازی امشب پرسپولیس مقابل الهلال اشاره کرده و از قول برانکو نوشته که امکان زدن 5 گل به الهلال وجود دارد. این روزنامه اعلام کرده که برانکو برای ترکیب امشب سورپرایز خواهد داشت.

 

پیروزی 25 مهر
پیروزی 25 مهر

تیتر یک ایران ورزشی صحبتهای دیروز برانکو است که گفته کسی نمی تواند امید را از آنها بگیرد. این روزنامه به بازی امروز تیم نوجوانان در جام جهانی اشاره کرده و با انتشار عکسهایی از شفر به جنب و جوش او در تمرین استقلال اشاره کرده است.

ایران ورزشی 25 مهر
ایران ورزشی 25 مهر

 

     
آی اسپورت
2017-10-17 09:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر