فهرست
کلاه انگلیسی سر دشداشه عربستانی
کلاه انگلیسی سر دشداشه عربستانی

کلاه انگلیسی سر دشداشه عربستانی

آی اسپورت - یک ماهی است که خبر توافق بن‌سلمان با مایک اشلی بر سر خرید سهام باشگاه نیوکاسل در رسانه‌ها منتشر می‌شود. سهامی که دو طرف بر سر مبلغ ۳۰۰ میلیون پوند توافق کرده‌اند و همه جزئیات این قرارداد هم از سمت خانم آماندا استاولی که رابط بن‌سلمان و اشلی بود پیگیری می‌شود اما طول کشیدن غیرمعمولی فرآیند انتقال این مالکیت باعث شد همه‌چیز شک‌برانگیز شود. ظاهراً ماجرا به فرآیند اداری برنمی‌گردد و سد دیگری مانع انتقال سهام باشگاه به بن‌سلمان است.

پخش مخفی لیگ برتر از شبکه عربستانی

چندی پیش بود که روزنامه سان در گزارشی خبر از پخش مخفی بازی‌های لیگ برتر توسط یک شبکه تلویزیونی عربستانی را داد. ظاهراً شبکه beoutQ که متعلق به عربستان است بازی‌های لیگ برتر را بدون خرید حق پخش از طریق دزدیدن فرکانس‌ها برای مردم کشورش منتشر می‌کرده است. نکته عجیبی که از مرحله شایعه امروز به واقعیت پیوسته است.

ورود سازمان تجارت جهانی به ماجرا

پخش غیرقانونی بازی‌های لیگ برتر باعث شد مسئولان لیگ برتر انگلیس شکایت رسمی خود را از این شبکه ثبت کنند. شکایتی که پای سازمان تجارت جهانی را به ماجرا باز کرد. حالا این سازمان رسماً تأیید کرده ‌که شبکه مذکور متعلق به عربستان است و از طریق آنها این فرکانس دزدیده می‌شده است.

شکایت قانونی در انتظار عربستانی‌ها

اکنون پرونده‌ از طریق بین‌المللی در جریان است و مسئولان لیگ برتر انگلیس شکایت قانونی خود‌‌ را ثبت کرده‌اند تا بلکه بتوانند به حق خود برسند. گفته می‌شود این شکایت بن‌سلمان را از باشگاه نیوکاسل دور خواهد کرد. چندین عضو اجرایی لیگ برتر از خانم استاولی خواسته‌اند که مالک ثروتمند‌ دیگری را به جای بن‌سلمان معرفی کند. با محکوم شدن عربستان در این پرونده، بعید به نظر می‌رسد بن‌سلمان که خودش وزیر دفاع کشورش است بتواند به این زودی صاحب باشگاهی در لیگ برتر شود.

پروژه مربیان روی هوا

با قوت گرفتن این شایعه، تمام پروژه‌های آینده نیوکاسل هم به بن‌بست خورده است. باشگاه نیوکاسل طبق گفته رسانه‌ها برنامه آینده‌‌اش فعلاً روی هوا می‌باشد. پوچتینو و بنیتس که چراغ سبز نشان داده بودند اکنون باید بیرون بازی منتظر بمانند. مربیانی که کلی برای پول بن‌سلمان نقشه کشیده بودند ولی حالا باید منتظر جواب باشند.

بازیکنان بزرگ می‌آیند؟

در روزهای اخیر چهره‌های بزرگی همچون فیلیپه کوتینیو، جان استونز، گرت بیل و... به نیوکاسل لینک شده‌اند! چهره‌هایی که آنها هم باید منتظر بمانند تا تکلیف این انتقال روشن شود. نیوکاسل اگر به دست بن‌سلمان بیفتد موقعیتی مناسب برای بازیکنان ذکر شده در سنت‌جیمز پارک به وجود می‌‌آید تا بتوانند دستمزدهای حسابی به جیب بزنند. در غیر این صورت تیم صاحب مالک جدیدی با سطح توقعات متفاوت خواهد شد.

خبر ورزشی

۱ ۱  
آی اسپورت
2020-05-28 22:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سروش
جمعه ۹ خرداد ۱۳۹۹، ۰۸:۵۶
نویسنده این مطلب دشمنی خانوادگی با بن سلمان داره؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر