فهرست
اتفاق ویژه؛ محاصره حاج ملک در فرودگاه اصفهان
اتفاق ویژه؛ محاصره حاج ملک در فرودگاه اصفهان

اتفاق ویژه؛ محاصره حاج ملک در فرودگاه اصفهان

آی اسپورت – حمید حاج ملک، داور خوب گیلانی که در دو فصل اخیر پیشرفت کاملا محسوسی در داوری ایران داشت روز گذشته دیدار حساس استقلال تهران و ذوب آهن اصفهان را سوت زد. دیداری که در نهایت با پیروزی تیم اصفهانی توام شد. اما اتفاق عجیب برای این داور نه در بازی، که در مسیر بازگشت افتاد.

زمانی که آتش نشان فوتبال ایران به همراه کمک‌هایش و ناظر بازی به فرودگاه رسید تا خود را آماده خروج از اصفهان کند توسط چند هوادار استقلالی دوره شد و با سوال‌ها و البته بازخواست آنها روبرو شد. این هوادار که یکی از آنها صدای خود را در داد و فریاد بالا برده بود معتقد بودند حاج ملک با سوت‌های خود موجبات شکست استقلال را فراهم کرد و تا جایی که فریاد "تو سر استقلال را بریدی" در فرودگاه اصفهان طنین انداز شد!

پس از این اتفاق ماموران حراست فرودگاه وارد شده و حاج ملک را به سالن ترانزیت هدایت کردند و در نهایت موفق شدند این جنجال را بخوابانند. داور جوان فوتبال ایران در سالن ترانزیت و در حالی که ناراحت از اتفاق رخ داده بود، گفت سوت‌های من هیچ اشکالی نداشت و حتی پنالتی هم کاملا صحیح بود. من سعی کردم در همه صحنه‌ها حضور داشته باشم و کاملا درست سوت بزنم که فکر می کنم همین اتفاق هم افتاد.

او از این اتفاق بسیار دلخور به نظر می رسید که البته در این زمینه حق با او بود. چرا که فضای آرام فرودگاه و فریادهای آن هوادار فضای ناراحت کننده‌ای را ایجاد کرد.

 

ورزش سه

۴ ۱۰  
آی اسپورت
2018-02-05 12:44:00
نظر دهید

۱۰ نظر
+
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۲:۵۷
این جماعت کیسه کش عجب ادمای وقیحی هستن به خدا. دیگه لطف داورا بهشون تبدیل به وظیفه شده یه بازی داور درست سوت زد کیسه باخت! تیمی که اگه داوری به دادش نمیرسید تو حذفی همون بازی تو کرمان حذف شده بود
Amir
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۰۴
آره دیگه وقتی به قضاوت هایی مثل بازی صنعت نفت عادت میکنید طلب کار هم میشید. استقلال باید۱۰ نفره میشد!
داوران جزیی از کادر فنی شششتقلال هستند و در شش ،هفت بازی در نتیجه استقلال نقش داشتند
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۱۱
با خوش خدمتي حاج ملك فقط پنالتی اعلام شد وبازبکن شششتقلال باید اخراج میشد که همین بنده خدا اخراجش نکرد و اشتباه کرد
مقصر داوران هستند که هغت ،هشت بازی بدجوری به طرف شششتقلال غش کرده بودند ودیروز هم برای شششتقلال خیلی زیاد لطف داشتند
این شششتقلال به هیچ جایی نمی رسد مگر اینکه داوران بهش لطف بکنند
العین هفت گل به حریفش زد،الهلال هم پنج تا زد الریان هم حریفش رو سه تایی کرد و شششتقلال ایران باخت
تا شعور ششتقلالی ها رشد نکند لیگ برتر،اسیا پیشکش،در خرمشهر هم سوراخ میشند
حسن
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۵
ببین کار به کجا رسیده. این جماعت که تو دوران 8 ساله احمدی نژاد حسابی از داورها سود بردن دیگه اشتباهات داوری رو حق مسلم خودشون میدونن و اگه یه بازی داور به نفعشون سوت نزنه میخوان سر داور رو قطع کنن.
استقلالی فتوشاپی و مظلوم نما،شاگرد مکتب فتح اله زاده و فرهاد مجیدی
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۵
متاسفانه نسل جدید هوادارن استقلال تحت تعلیمات تخیلی فتح اله زاده و روزنامه تعطیل شده و ورشکسته استقلال جوان و با الگو گیری از اسطوره بی بدیلی چون فرهاد مجیدی بسیار هوچی گر شدن و فکر می کنن داورها و وزارت ورزش و فدراسیون و کمیته انضباطی همه باید همواره برای این تیم گل بزنن و اگر یک بار جانب بی طرفی از سوی داور یا فدراسیون یا کمیته انضباطی اتحاذ بشه فریاد تظلم خواهی و مظلوم نمایی این اقلیت به آسمان میره!
محسن
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۴:۴۸
این که نسل جدید فاتحه ان که شکی نیست ولی این ربطی به استقلال نداره ، والا نوجوونی ما ته فحش به یه بازیکن خلاصه میشد ، نه شعارای دوستان که خواهر و مادر تماشاگر رقیب رو نشونه میگیرن ، کلا فرهنگ از ایران رفته
علی ف
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۰۰
چه کسی باعث میشه هوادار احساساتی بشه ؟ سرمربی 100 ساله آلمانیشون از دقیقه 1 داره سر هر خطای معمولی و اوت دستی بپر بپر میکنه بازیکناشون سر هر خطای معمولیه وسط زمین 10 نفره حمله میکنن به داور روزنامه فتلشونم که تیترر میزنه آی سر مارو بریدن و میخوان فلان تیم قهرمان شه این وسط 4 تا هوادار شل مغز هم پیدا میشن که کورن نمیبینن جو میگیرتشون .اول از همه باید افسار زد به سرمربیشون بعد هم بازیکناشونو توجیه کرد که همیشه نمیشه داور بنفعشون بگیره حالا یک بازی هم داور بیطرفه اینهمه جنجال نداره که
مهدی آبی تاجی
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۵:۳۷
نظرها رو ببین همه از دم تیم دوم پایتخت
تقصیری ندارید قهرمان جعلی که حالا باید تو دسته یک بود همین هوادار متوهم هم نیاز داره
خشی
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۶:۳۰
خودتو به نفهمی میزنی یا وقاحت تا مغز استخوانت ریشه کرده دسته سومی جان؟
خاطره الهلال
دوشنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۰۶
تقصیر خودش نیست از فدراسیون لنگی خط گرفته بود.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر