فهرست
میکسدزون آزادی: اذیت‌مان کردند
میکسدزون آزادی: اذیت‌مان کردند

میکسدزون آزادی: اذیت‌مان کردند

آی‌اسپورت- صحبت‌های بازیکنان پرسپولیس و سیاه‌جامگان بعد از تساوی دو تیم در آزادی را می‌خوانید:

وحید امیری: بازی خوبی بود، به نظرم می‌‌توانستیم ببریم ولی فوتبال همین است و چنین اتفاقاتی در فوتبال طبیعی است. آنها امروز بازی بسته‌ای مقابل ما داشتند و با تمام وجود دفاع می‌‌کردند ولی خب روی ضدحمله غافلگیر شدیم و امیدواریم در بازی‌های بعدی جبران کنیم. شرایط ما خیلی خوب است و امیدوارم بگذارند بازی خودمان را انجام دهیم، هفته پیش با نتیجه 3 ـ صفر بازی را بردیم ولی بعد از بازی با صحبت‌های حاشیه‌ای که انجام دادند بازیکنان تیم را اذیت کردند و امیدوارم که دیگر این کار را نکنند چون تیمی که 3 ـ صفر برنده می‌‌شود مشخص است همه با هم برادر و رفیق هستند و امیدوارم دیگر چنین مسائلی تکرار نشود چون آبروی ایران دست پرسپولیس است و امیدوارم این تیم در آسیا نتیجه خوبی بگیرد چون به نفع فوتبال کشورمان است.

محمد ناصری: برابر تیم صدرنشین لیگ مسابقه دشواری داشتیم؛ هفته گذشته تمام تیم ما و همچنین خودم نمایش خیلی خوبی ارائه نکردیم ولی امشب همه بچه‌ها هم‌قسم شده بودیم تا شخصیت را به تیم بازگردانیم و مقابل پرسپولیس نتیجه بگیریم. آرزوی موفقیت برای پرسپولیسی‌ها در لیگ قهرمانان دارم؛ خدا کمک کرد امشب برابر این تیم وظیفه‌ام را به خوبی انجام دهم. وضعیت تیم ما نسبت به فصل قبل بهتر خواهد شد ولی نیاز است تا مسؤولان پیشتیبانی داشته باشند.

محمد انصاری: در معدود موقعیت‌هایی که به حریف دادیم گل خوردیم، فوتبال است و پیش می‌‌آید دیگر آنطور که می‌‌خواستیم بازی برایمان پیش می‌آید و انشااله در بازی‌های بعد جبران خواهیم کرد.

روح‌الله سیف‌اللهی: پرسپولیس قهرمان فصل گذشته بود و مقابل هواداران پرشور بازی کردیم، بازی سختی بود و ما آمده بودیم که پیروز شویم و این بازی دشوار تنها برای ما یک امتیاز به همراه داشت. همین یک امتیاز به ما در ادامه لیگ خیلی کمک خواهد کرد.

حسین بادامکی: خیلی از تیم‌ها مقابل پرسپولیس حضور پیدا کردند اما بازنده شدند ولی خب این برمی‌گردد به شخصیت تیم و ما در ادامه فصل خیلی خوبتر هم خواهیم شد. بعد از آنکه از پرسپولیس جدا شدم هواداران به من لطف داشتند و امیدوارم مثل الان تیمشان را حمایت کنند تا پرسپولیس موفق باشد.

۲    
آی اسپورت
2017-08-17 00:04:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر