فهرست
تبریزی؛ حسرت‌های منصوریان بیشتر می‌شوند؟
تبریزی؛ حسرت‌های منصوریان بیشتر می‌شوند؟

تبریزی؛ حسرت‌های منصوریان بیشتر می‌شوند؟

آی‌اسپورت- سجاد شهباززاده، علی قربانی و جابر انصاری همه مهاجمان استقلال در این فصل هستند. مهاجمانی تا اینجا ناموفق که استقلال به خاطر آن‌ها از ولخرجی برای کاوه رضایی و مرتضی تبریزی صرف نظر کرد. علیرضا منصوریان روی کاوه حساب کرده بود. وقتی استقلال با بازارگرمی همیشگی مدیر برنامه‌های او روبه‌رو شد سجاد شهبازراده را جذب کرد تا خیلی هم مجبور نباشند همه شرایط رضایی را قبول کنند. اشتباه استراتژیکی که رضایی را به اروپا رساند.

تبریزی را اما خود منصوریان نخواست. بازیکنی که تا نزدیکی امضای قرارداد با آبی‌های پایتخت هم رسید اما لیست استقلال به منصوریان اجازه نمی‌داد همه بازیکن‌های خوب را یک‌جا بخرد. انتخاب منصوریان بازیکنان دیگری بودند. از شجاعیان تا مجتبی جباری و رور جپاروف.

مرتضی تبریزی در ذوب‌آهن ماند و حالا ۴گله است و در صدر جدول گلزن‌های لیگ. کاوه رضایی هم در لیگ بلژیک برای تیم دوم جدول سه گل زده است. دو مهاجمی که احتمالا حالا منصوریان حسرت داشتن‌شان را در تیمی که یک گل زده و مهاجم‌هایش فرصت‌ها را هدر می‌دهند می‌خورد. استقلال حتی سال گذشته هم فرصت‌های زیادی خلق نمی‌کرد اما ضریب گل زدن این فرصت‌ها در تیم منصوریان بیشتر از هر تیم دیگری بود. برای تیم فعلی منصوریان هم مهاجمی شبیه به آن‌ها ضروری بود. مهاجمی مثل تبریزی که شاید فردا به حسرت‌های منصوریان اضافه کند. اتفاقی که با توجه به شرایط استقلال اصلا بعید نیست.

۳ ۲  
آی اسپورت
2017-09-19 16:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
مارال
سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۰۶
استقلال یکی از اشتباهاتش این بود که به راحتی کاوه و دادن
تبریزی که جدا ، خیلی بازیکن خوبیه و امیدوارم که بزودی بیاد پرسپولیس. ❤✌
...
چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶، ۱۴:۰۳
همین الان استقلال به اندازه دوتا تیم بازیکن داره و گرون ترین تیم لیگه ولی کسی نیست که بتونه ازشون استفاده کنه
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر