فهرست
گزارش روز:معضلات مارکوس روخو برای بازی در یونایتد
گزارش روز:معضلات مارکوس روخو برای بازی در یونایتد

گزارش روز:معضلات مارکوس روخو برای بازی در یونایتد

آی اسپورت - مارکوس روخود خرید جدید و آرژانتینی منچستر یونایتد امروز نتوانست اولین بازی خود برای یونایتدها را انجام دهد و برای این کار حداقل باید تا دو هفته دیگر و پس از انجام بازی های ملی که اواسط این هفته و نیز ابتدای هفته بعد برگزار خواهد شد صبر کند.

مشکل اینجاست که او اجازه کار در کشور انگلستان را بنا بر دلایلی هنوز دریافت نکرده است. برخی، مشکلات قرارداد او با تیم سابقش اسپورتینگ و وجود یک باشگاه ثالث به عنوان مالک این بازیکن را دلیل این امر می دانند و برخی دیگر هم انجام بازی های اندک برای تیم ملی آرژانتین (کمتر از 70درصد) در سال گذشته را به عنوان اصلی ترین دلیل دریافت نداشتن ویزای کار قلمداد می کنند.

او در انتهای هفته گذشته راهی مادرید شده بود تا از سفارت آرژانتین در اسپانیا برای حل مشکل خود کمک بگیرد اما کار او بیشتر از حد انتظار به طول انجامید.

اما امروز اعلام شد که بزرگترین مشکل روخو برای بازی در منچستر، پرونده قضایی او در کشور آرژانتین است که همچنان در جریان است.

این بازیکن 24 ساله چندی پیش با یکی از همسایگان خود نزاع شدیدی داشته و از همان روز تحت پیگرد قضایی قرار گرفته است. با وجود اینکه بازجویی های ضمنی از وی صورت گرفته است اما قرار شده که در ماه می بار دیگر این پرونده بصورتی جدی به جریان بیفتد.

با این حال روخو هیچ پرونده ثبت شده جنایی در کشور زادگاهش ندارد و سفارت در حال تحقیق روی جزئیات مربوط به صدور ویزای کار برای این بازیکن است.

     
آی اسپورت
2014-08-30 19:45:10
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر