فهرست
فن خال: کسب دو امتیاز از سه بازی ناامید کننده است
فن خال: کسب دو امتیاز از سه بازی ناامید کننده است

فن خال: کسب دو امتیاز از سه بازی ناامید کننده است

آی اسپورت- لوئی فن خال، سرمربی منچستریونایتد، پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل برنلی، تاکید کرد که مشکل اصلی این تیم، نه در خط دفاعی، که در خط حمله است.

یونایتدها در سومین دیدار این فصلش مقابل برنلی به تساوی 0-0 رسید تا باز هم از رسیدن به سه امتیاز ر این فصل باز بمانند. یونایتدها در سه دیدار، تنها 2 بار موفق به گلزنی شدند و به همین دلیل، فن خال از عملکرد خط حمله تیمش راضی نیست.

او به خبرنگاران گفت:\" فکر می کنم ما تیم قوی تر بودیم؛ به ویژه در نیمه دوم. در نیمه اول، ما به اندازه نیمه دوم، در پاسکاری ها خوب عمل نکردیم. ما در نیمه دوم موقعیت های گلزنی بیشتری ایجاد کردیم اما برای پیروزی باید از موقعیت های استفاده کرد و گل زد.\"

فن خال که همچنان از دفاع سه نفره در تیمش استفاده می کند، از روند انطباق بازیکنانش با این سیستم، راضی است:\" ما موقعیت های زیادی در اختیار حریف قرار ندادیم؛ شاید در نیمه اول، دو موقعیت و در نیمه دوم هم دوم موقعیت نصیب آنها شد.

در دیدارهایی که ما قبل از این انجام دادیم، ما باز هم موقعیت های زیادی در اختیار حریف قرار ندادیم اما باید موقعیت های بیشتری ایجاد می کردیم. امروز موقعیت های بیشتری داشتیم اما نتوانستیم به گل برسیم و در این قسمت ناکام بودیم. ما در حال پیشرفت هستیم اما باید پیروز شد. در باشگاهی مانند منچستریونایتد، حتما باید پیروز شوید. وقتی از 9 امتیاز ممکن، فقط دو امتیاز می گیرید، اصلا خوب نیست و در واقع، ناامید کننده است.\"

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-30 20:31:59
نظر دهید

۱ نظر
امیر
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۰:۳۷
خب خواهشا یه کاری بکن آقای فنخال
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر