فهرست
کیه وو 0-1 یوونتوس: شروع نه چندان قهرمانانه بیانکونری
کیه وو 0-1 یوونتوس: شروع نه چندان قهرمانانه بیانکونری

کیه وو 0-1 یوونتوس: شروع نه چندان قهرمانانه بیانکونری

آی اسپورت- یوونتوس در اولین دیدار از رقابت های فصل جدید سری آ، موفق شد با یک گل کیه وو را شکست بدهد.بازیکنان یوونتوس خیلی زود و در هفتمین دقیقه از بازی موفق شدند بر روی کرنر توز دروازه ی حریف را باز کنند که ضربه ی سر کاسرس در شرایط سخت به مدافعان حریف برخورد و وارد دروازه ی کیه وو شد.

نمایش یوونتوس در وقت اول قابل تحسین بود و شاگردان الگری 3 مرتبه تیرک دروازه ی کیه وو را به لرزه در آوردند و موقعیت های مناسبی را برای گلزنی از دست دادند. دو اشتباه در خط دفاعی یوونتوس نزدیک بود تا بازیکنان حریف را در موقعیت گلزنی قرار دهد اما هوشیاری سایر بازیکنان باعث شد تا کیه وو نتواند اسیبی به دروازه ی یووه وارد کند.

یوونتوسی ها در نیمه ی دوم نیز هجومی بودند و بازیکنان میانی نیز در بسیاری از صحنه ها خود را به نزدیکی محوطه ی جریمه ی حریف می رساندند. مشکل قدیمی هنوز در یوونتوس با پرجا بود و بازیکنان یووه در زدن ضربات آخر بی دقت و عجول عمل می کردند و همین موضوع سبب شد تا موقعیت های زیادی را به راحتی از دست دهند.

یورنته بازیکن گلزن تیم یوونتوس به محض ورود به زمین موفق شد با ضربه ای سر دروازه ی حریف را به شدت تهدید کند اما دروازه بان حریف به سختی توپ را از دهانه ی دروازه بیرون کشید. در هفتاد و هفتمین دقیقه از بازی، جیجی بوفون سنگربان یووه با واکنشی فوق العاده مانع از باز شدن دروازه شد تا بانوی پیر خطر را احساس کند.

تبس، یورنته و پوگبا سه بازیکنی بودند که چهار موقعیت بسیار مناسب را برای گلزنی از دست دادند تا یووه در دقایق پایانی هم نتواند گل های خود را افزایش دهد. فشار کیه وو در دقایق پایانی بسیار بیشتر شده بود و بازیکنان این تیم انگیره ی زیادی برای باز کردن دروازه ی یووه داشت و در طرف مقابل یووه چشم به ضد حملات داشت. در نهایت بانوی پیر موفق شد با همان تک گل بازی را به سود به پایان برساند .


 

ترکیب دو تیم:

کیه وو: باردی، بیراگی، سزار، داینلی، فری، ایسکو، بیرسا، هتمای، مانیانی، اسکلتو، لوپس


یوونتوس: بوفون، کاسرس، بونوچی، اوگبونا، لیششتاینر، ویدال، مارکیسیو، پوگبا، اساموا، کومن، تبس


گل ها:

دقیقه 7: ارسال کاسرس با ضربه بیراگی، به گل اول بازی تبدیل شد

     
آی اسپورت
2014-08-30 22:59:18
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر