فهرست
شالکه 1-1 بایرن مونیخ: پا قدم آلونسو خوب نبود
شالکه 1-1 بایرن مونیخ: پا قدم آلونسو خوب نبود

شالکه 1-1 بایرن مونیخ: پا قدم آلونسو خوب نبود

آی اسپورت- شالکه در دیداری جذاب و دیدنی توانست در خانه بایرن مونیخ را با تساوی 1-1 متوقف کند.

این نتیجه، روند 7 شکست پیاپی شالکه مقابل بایرن را پایان داد؛ هرچند این نتیجه هم با گل بحث برانگیز هوودس که به نظر می رسید با خظای هند همراه شده، به ثمر رسید.

بایرنی ها که در این دیدار ژابی آلونسو را در ترکیب اصلی داشتند، خیلی زود و در دقیقه هفتم توسط روبرت لواندوفسکی به گل رسیدند. هکاری سباستین روده و مهاجم لهستانی، با یک ضربه ساده در دهانه دروازه، به گل اول بازی تبدیل شد. البته پیش از آن هم بایرنی ها می توانستند روی ارسال لام و ضربه مولر به گل برسند اما واکنش خوب فارمن، دروازه بان شالکه، دروازه این تیم را بسته نگه داشت.

بعد از این گل هم بایرنی ها بر بازی مسلط بودند و 27 دقیقه طول کشید تا میزبان اولین موقعیت جدی اش را روی دروازه باواریایی ها ایجاد کند؛ هرچند ضربه سیدنی سم، راهی به چهارچوب دروازه نویر نداشت.

در آخرین دقایق نیمه اول، کان آیهان می توانست بازی را به تساوی بکشد اما ضربه او از کنار دروازه به بیرون رفت تا این  نیمه با همان تک گل به پایان برسد. نیمه دوم با برتری شالکه آغاز شد اما ضربه درکسلر و چوپو موتینگ، نتوانست قفل دروازه بایرن را باز کند.

اما سرانجام در دقیقه 62، ارسال سیدنی سم، با ضربه ای که به نظر می رسید به دست هوودس برخورد کرده، به گل تساوی تبدیل شد. بایرنی ها تلاش زیادی برای رسیدن به گل برتری کردند اما بازی در نهایت با همان تساوی 1-1 به پایان رسید.

 ترکیب دو تیم:


شالکه: فارمن، آیهان، سانتانا، ماتیپ، هوودس، کرشهوف، هوگر، درکسلر، مه یر، سیدنی سم، چوپو موتینگ


بایرن مونیخ: نویر، لام، بواتنگ، بداشتوبر، آلابا، آلونسو، روده، شکیری، مولر، گوتزه، لواندوفسکی


گل ها:

دقیقه 10: بعد از اشتباهات متعدد بازیکنان شالکه، بالاخره بایرنی ها به گل رسیدند....یکی و دوی روده و لواندوفسکی و در نهایت ستاره لهستانی با یک بغل پای ساده، دروازه حریف را باز کرد


دقیقه 62: ضربه هوودس، علی رغم تلاش ژابی آلونسو، وارد دروازه بایرن شد تا حساب کار 1-1 شود     
آی اسپورت
2014-08-30 23:56:14
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر