فهرست
ایراندوست: مشکلی با برکناری ندارم/ در تابستان ادینیو را می خواستم
ایراندوست: مشکلی با برکناری ندارم/ در تابستان ادینیو را می خواستم

ایراندوست: مشکلی با برکناری ندارم/ در تابستان ادینیو را می خواستم

بازی امروز چطور بود؟

به خواسته‌های خود نرسیدیم، نیمه اول بازی متعادل بود اما نیمه دوم فشار زیادی بر حریف آوردیم و مستحق پیروزی بودیم اما بازی مساوی شد، قطعاً در ادامه شرایط ملوان بهتر خواهد شد.

به نظر می رسید در بازی امروز برنامه تاکتیکی خاصی نداشتید.

نظر من این نیست اگر فیلم بازی را ببینید نظرتان عوض می‌شود، بازیکنان من در لحظات مختلف بازی تمرکز خود را از دست می‌دهند و تلاش ما این است که تمرکز بازیکنان را بالا ببریم.

چرا تیم شما هر هفته از رقبا عقب می افتد>

ما خودمان هم دنبال علت این موضوع هستیم که چرا دقایق اول گل می‌خوریم و بعد از آن باید تلاش کنیم تا به نتیجه مساوی برسیم یا نرسیم.

در حالی که حملات امروز ملوان به اندازه کافی زهردار نبودند شما دست به تعویض نزدید

 آیاا واقعاً نظرتان این است که حملات ما جاندار نبود؟‌ بازیکنان ما خوب کار کردند و نیازی به تعویض ندیدم، اصالت ما استفاده از بازیکنان جوان و تیم‌های پایه است.

چرا ملوان در فصل نقل و انتقالات قوی ظاهر نشد؟

ابتدای فصل به مسئولان باشگاه نام 17 بازیکن را دادم که همه مردم می‌خواستند آنها در ملوان حضور داشته باشند اما شرایط فراهم نشد، دنبال بازیکنان مختلفی گشتیم و خیلی تلاش کردیم که ادینیو را به ملوان بیاوریم اما مدیر برنامه‌هایش گفت این باشگاه پول نمی‌دهد و با عدم حضور این بازیکن ما به مشکل برخوردیم. ملوان پول تمام بازیکنان را تاکنون پرداخت کرده و حتی برخی بدهی‌های سال گذشته را هم به بازیکنان داده است متأسفانه برخی‌ها در جریان مسائل فنی تیم نیستند و انتقاد می‌کنند. من به بازیکنان نگفته بودم در بازی امروز از سانتر استفاده کنند اما بازی ناخودآگاه به این سمت رفت.

به نظر می رسد احتمال برکناری شما از ملوان وجود دارد.

 اگر همین حالا مرا برکنار کنند مشکلی ندارم. امروز می‌برم، فردا می‌بازم و بلافاصله برخی تماشاگران شعار می‌دهند که «ایراندوست حیا کن ملوان را رها کن» چرا شرایط باید اینگونه باشد؟ من پاسخ این سؤال را می‌دانم اما نمی‌خواهم در موردش صحبت کنم، من و همکارانم برای کمک کردن آمده‌ایم و مسئولان هر تصمیمی بگیرند، اعتراض نمی‌کنم.

-

  ۱  
آی اسپورت
2014-08-30 21:10:06
نظر دهید

۱ نظر
مجید
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۴۴
برادر گرامی تو که به این زودی جا زدی چرا فصل گذشته اون انتقادهای نادرست و ناجوانمردانه را به اسکوچیچ میزدی لااقل مردانه قبل از رفتنت جواب بده من ایمان دارم وضعیت ملوان به بحران خواهد رسید و با ایراندوست قطعا سقوط خواهد کرد!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر