فهرست
دایی: قراردادم را شفاف گفتم چون دنبال پول‌های دیگر نیستم/ بازیکن خارجی می‌خواهم/ یک کودک هم می تواند انتقاد کند!
دایی: قراردادم را شفاف گفتم چون دنبال پول‌های دیگر نیستم/ بازیکن خارجی می‌خواهم/ یک کودک هم می تواند انتقاد کند!

دایی: قراردادم را شفاف گفتم چون دنبال پول‌های دیگر نیستم/ بازیکن خارجی می‌خواهم/ یک کودک هم می تواند انتقاد کند!

آی اسپورت- علی دایی پس از برد 2 بر صفر پرسپولیس مقابل صبا در نشست خبری گفت: در این بازی خوب بازی کردیمو به برتری رسیدیم. صبا تیم خیلی خوبی است و با شروع نیمه دوم فشار زیادی روی تیم ما آورد. 25 دقیقه ما را تحت فشار قرارداد و فرصت گلزنی هم داشت اما ما موقعیت‌های دیگری هم خلق کردیم و گل زدیم. عملکرد ما خوب بود به خصوص خط هافبک ما عملکرد خوبی داشت.ما شناخت خوبی از اتیم صبا داشتیم و می دانستیم که شاگردان صمد مرفاوی می توانند در لحظات زیادی از جریان بازی روی ما فشار بیاورند.آنها یک فرصت خوب هم برای گلزنی داشتند که خوشبختانه ضربه حسن زاده وارد دروازه ما نشد.

وی در مورد عملکرد سوشا مکانی در درون دروازه پرسپولیس تاکید کرد: بهترین دروازه‌بان‌های لیگ را داریم و امروز هم همه خروج‌هایش خوب بود و عالی کار کرد.

علی دایی در ادامه گفت: کل مجموعه ما تحت فشار بوده است؛ هم از دوست و هم از رقیب. موقعی که نمی‌توانیم انتظارات مردم را برآورده کنیم همه می‌توانند انتقاد و حمله کنند. کاش دوستان ما و آنهایی که پرسپولیس را دوست دارند و پرسپولیسی هستند به ما کمک کنند. یک بچه 7ساله هم می‌تواند انتقاد کند. بازیکنان جوان را به تیم تزریق کردیم و از هواداران می‌خواهم که به ما کمک کنند. در همه دنیا این اتفاق می‌افتد؛ یک تیم در اول فصل خوب نیست اما بعد خوب می‌شود. حمایت باید از سوی هواداران و پیشکسوتان عزیز باشند و به ما راه حل بدهند.

دایی خاطر نشان کرد: انتقادها‌ی همه پیشکسوتان را می‌خوانیم و هر کدام که خوب باشد استفاده می کنیم. ما نیاز به کمک داریم، هر کسی ایده و فکر جدید دارد به ما بدهد. هواداران به ما زمان بدهند و سعی می‌کنیم جبران کنیم.

سرمربی پرسپولیس در مورد قرارداد کلانش و اینکه لطف خدا شامل حالش شده، گفت: شفاف کار کردم و در طول فصل دنبال پول های دیگر یا کارهای دیگر نیستم و از این کارها بلد نیستم و این کار را نمی‌کنم. صحبت‌هایم را اول فصل می گویم و تا آخر فصل دنبال چیز دیگری نیستم، لطف خدا شامل حال همه می شود. من یک مربی هستم و شاید فردا جایی دیگر بروم کار می‌کنم شاید هم اصلا کار نکنم و خوشبختانه شرایط زندگی‌ام جوری است که می‌توانم خودم انتخاب کنم که کار کنم یا نکنم.

وی درباره بازی های بعدی پرسپولیس گفت: ما چند بازی در تهران داریم و می‌توانیم خوب نتیجه بگیریم و از همه داشته‌هایمان استفاده خواهیم کرد.

سرمربی پرسپولیس در مورد جذب بازیکن خارجی جدید اظهار داشت: در آوردن بازیکنان خارجی سعی کردیم که با دقت کار کنیم. بازی‌های کاستاریکا را دیدم که اومانیا گزینه خوبی است و او را انتخاب کردم. اگر او با تیم هماهنگ شود می‌تواند بهتر باشد و می‌خواهیم بازیکن خارجی بیاوریم که به تیم ما کمک کند و هم منظم بازی می‌کند و هم فاصله دفاع و هافبک را کاهش می‌دهد.

دایی در مورد استفاده از بازیکنان جوان تیمش هم گفت: چند بازیکن جوان دیگر داریم که شرایط به گونه‌ای بود که نتوانستیم از آنها به خوبی استفاده کنیم و افشین اسماعیل زاده هم بعد از مدت‌ها توانست بازی کند و از بازیکنانی که می‌توانند به تیم ما کمک کنند در آینده استفاده خواهیم کرد.

  ۷  
آی اسپورت
2014-08-30 21:43:08
نظر دهید

۷ نظر
مجید
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۲:۵۱
تبریک به دایی ! تیم پرسپولیس یک برد دیگر بدست بیاورد از استرس رها میشود ! برادران لنگی توجه کنند که این تیم فعلا به آرامش نیاز دارد و لاغیر! حرفهای دایی تماما منطقی است. و قطعا او از بحران دیگران ساخته خارج خواهد شد و روسیاهی برای مایلی و دارودسته اش میماند!
پیروزی
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۳:۰۱
دایی دایی دایی سرور مافیایی
-
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۷:۳۹
باز یک بازی بردیا
fd
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۳:۳۵
برو گم شو دایی
javad
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۵:۴۵
fd خفه شوووووووو
علی دایی خیلی گنده تر از این حرفاست که تو در موردش نظر بدی!!!
پس بهتر خفه شیییییی
افتاد؟؟؟؟!!!!
علی پارسا
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۱۹
لفتخار فوتبال ایران شهریار اول بشی آخر بشی دوست داریم تا چشم دشمنان ناپاکت دربیاد
علی
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۱۶:۲۰
fd خودنو اون امیر مافیای قلعه مرغی خفه بشن اسم دایی و به زبونت نیار
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر