فهرست
تورس: می توانم چیزهای زیادی از اینزاگی یاد بگیرم
تورس: می توانم چیزهای زیادی از اینزاگی یاد بگیرم

تورس: می توانم چیزهای زیادی از اینزاگی یاد بگیرم

آی اسپورت- فرناندو تورس، مهاجم جدید میلان، امیدوار است که پیپو اینزاگی، اسطوره گلزنی روسونری و سرمربی جدیدش، کمک کند تا بتواند بار دیگر گلزنی هایش را از سر بگیرد.

این ملی پوش اسپانیایی که با قراردادی قرضی و دوساله به میلان پیوست، از زمان پیوستن به چلسی در سال 2011، نتوانست انتظارات را برآورده کند و با انتقادهای زیادی روبرو شد. اما اکنون می خواهد در سن سیرو یک شروع جدید داشته باشد.

او به خبرنگاران گفت:\" من خیلی خوشحالم که به میلان آمدم. نمی توانم بیش از این برای پشت سر گذاشتن تست های پزشکی و دیدن هم تیمی ها و هواداران صبر کنم. نمی توانم بیش از منتظر شروع این ماجراجویی جدید باشم.
 من دیروز با اینزاگی صحبت کردم و من از اینکه با مربی ای مانند او کار خواهم کرد، بسیار خوشحالم. او یک گلزن فوق العاده بود و مطمئنا از نقش یک گلزن به خوبی آگاهی دارد. من مطمئنم که او می تواند چیزهای زیادی به من یاد بدهد و به من در این ماجراجویی جدید، کمک زیادی بکند.

وقتی برای میلان بازی می کنید، انتظارات زیادی از شما وجود دارد.  بعد از یک فصل دشوار، همه بازیکنان و هواداران می خواهند که تیم به چمپیونزلیگ برگردد و برای رسیدن به جام تلاش کنیم. این یک چالش جذاب است که بخواهیم به جمع سه تیم اول لیگ برگردیم و این شانس را پیدا کنیم که سال آینده در چمپیونزلیگ به میدان برویم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-30 22:21:03
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر