فهرست
مرفاوی: به نشست خبری نرفتم چون بیکار نیستم که یک نفر هر چه دلش خواست حرف بزند
مرفاوی: به نشست خبری نرفتم چون بیکار نیستم که یک نفر هر چه دلش خواست حرف بزند

مرفاوی: به نشست خبری نرفتم چون بیکار نیستم که یک نفر هر چه دلش خواست حرف بزند

آی اسپورت- صمد مرفاوی پس از شکست دو بر صفر صبای قم مقابل پرسپولیس در نشست خبری حاضر نشد اما در گفت‌وگو با دوربین‌های تلویزیونی اظهارداشت: من بیکار نیستم که یک ساعت پشت در کنفرانس منتظر بمانم شاید کسی بخواهد دو ساعت در سالن حرف بزند، من نمی‌توانم پشت در منتظر بایستم تا او هرچقدر دلش می‌خواهد حرف بزند.

وی در مورد شرایط بازی گفت: بازی خوبی نبود، بازی با پرسپولیس بازی قشنگی نبود زیرا آنها برای نباختن آمده بودند اما توانستند به پیروزی برسند، ما یک فرصت نصفه و نیمه توسط حسن‌زاده داشتیم که از دست رفت و پرسپولیس هم دو فرصت گلزنی داشت که از آن استفاده کرد.

سرمربی صبا در مورد اینکه در این مسابقه در کنار زمین آرام ایستاده بود، گفت: بازی آنطور که می‌خواستیم نشد، به خاطر همین هم من آرام بودم.

مرفاوی در مورد دو شکست متوالی در لیگ برتر گفت: دو باخت داشتیم که مقابل دو مدعی قهرمانی بود، اولی مقابل تراکتورسازی و دومی هم مقابل پرسپولیس.

  ۳  
آی اسپورت
2014-08-30 22:20:14
نظر دهید
۳ نظر
مجید
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۲۸
واقعا مربیگری صمد در استقلال برای من یک کابوس بود. مقصر خودش بود و هست که دست خالی به این میدان وارد شد هر تراشکارو یاجوشکار ویا اشپز خوبی دلیل ندارد که مربی جوشکار یا اشپز خوبی هم باشد بازی گری با مربی گری 2 تا هستند- فیلدشان جداست --و 80 درصد اصلا بهم ربط ندارند - در بازیگری با ذات خودت و گاهی با درصد کم با اموخته هایت بازی میکنی-پاس بده -شوت بزن - درگیر شو -اما در مربی گری --اما -- و هزار اما دیگر---
-
شنبه ۸ شهریور ۱۳۹۳، ۲۳:۵۲
ببند دراکولای مرغابی
-
يكشنبه ۹ شهریور ۱۳۹۳، ۰۰:۱۴
صمد تاهفته قبل متلک بار خطیبی میکرد الان خودش داداردور وجنجال میکنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر