فهرست
پیگرینی: پیوستن فالکائو به سیتی شایعه است
پیگرینی: پیوستن فالکائو به سیتی شایعه است

پیگرینی: پیوستن فالکائو به سیتی شایعه است

آی اسپورت- مانوئل پیگرینی، سرمربی منچسترسیتی، پس از شکست 1-0 تیمش مقابل استوک سیتی، شایعات اخیر در مورد احتمال پیوستن رادامل فالکائو به این باشگاه را رد کرد.

 سیتی که امشب میزبان استوک بود، با تک گل مامه دیوف بازی را به حریف واگذار کرد اما پیگرینی پیش از همه، شایعه تلاش این باشگاه برای به خدمت گرفتن مهاجم کلمبیایی موناکو را رد کرد.

او به خبرنگاران گفت:\" من در مورد شایعات صحبت نمی کنم. شایعه، شایعه است. در این صورت من باید در مورد بازیکنان مختلفی حرف بزنم. 48 ساعت به پایان بازار نقل و انتقالات باقی مانده و باید ببینیم چه اتفاقاتی رخ خواهد داد اما ما در مورد پولی که می توانیم هزینه و بازیکنانی که از آنها استفاده کنیم، محدودیت هایی داریم و به همین دلیل، شرایط آسانی نداریم.\"

او همچنین در مورد شکست خانگی مقابل استوک گفت:\" از دست دادن سه امتیاز در خانه همیشه مسئله ای جدی است. ما می خواستیم پیش از دیدارهای ملی، 9 امتیازی بشویم اما چنین دیداری، یک بار در سال رقم می خورد. ما در بازی های بعدی هم مانند این دیدار عمل خواهیم کرد.

فکر می کنم ما تلاش کردیم تا فضا ایجاد کنیم؛ استوک خیلی خوب دفاع کرد. ما همه کارهایی که می توانستیم را انجام ندادیم. ما روز بدی داشتیم.\"

     
آی اسپورت
2014-08-31 00:32:07
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر