فهرست
آلگری: کم دقتی در ضربات آخر من را نگران می کند
آلگری: کم دقتی در ضربات آخر من را نگران می کند

آلگری: کم دقتی در ضربات آخر من را نگران می کند

آی اسپورت- ماکسی آلگری، سرمربی یوونتوس، پس از پیروزی 1-0 تیمش مقابل کیه وو در اولین دیدار فصل، از اینکه شاگردانش موقعیت های زیادی را از دست دادند، ابراز نگرانی کرد.

در این دیدار یوونتوسی ها سه بار توپ را به تیرک دروازه حریف کوبیدند و نتوانستند از برتری شان به طور کامل استفاده کنند.

آلگری در پایان بازی به خبرنگاران گفت:\" بیش از اینکه عصبانی باشم، کمی نگران هستم زیرا بعد از اینکه موقعیت های زیادی را از دست دادیم، این احتمال وجود داشت که روی تنها شانس کیه وو، گل مساوی را دریافت کنیم اما بوفون عالی واکنش نشان داد. تیم خوب بازی کرد اما باید در زدن ضربات آخر باید بهتر شویم. در حال حاضر تیم سخت تلاش می کند. بسیار مهم بود که پیش از دیدارهای ملی، در اولین دیدار فصل به پیروزی برسیم.

امروز فکر کردم که با توجه به ویژگی های کیه وو، با سه مدافع بازی کنیم. البته این را هم بگویم که با توجه به شیوع آنفلونزا در چند روز اخیر، خوب تمرین نکردیم. این سیستم به خوبی دروازه ما را گارانتی کرد. البته ما با چهارمدافع هم خوب کار می کنیم و می توانیم با هر سیستمی تطبیق پیدا کنیم.\"

او همچنین در مورد کومن، بازیکن 18 ساله تیمش که به تازگی با انتقالی آزاد از پی اس جی به این باشگاه پیوست، صحبت کرد و گفت:\" این بچه مثل باتجربه ها بازی کرد. او کیفیت و شخصیت فوق العاده ای دارد. او جوان است و باید اجازه بدهیم که رشد کند.

وقتی ویدال و پوگبا در حملات شرکت می کردند و موقعیت به وجود می آوردند، ما بهتر بازی می کردیم. آنها باید بیشتر روی این حرکات تمرکز کنند و کمتر به فضاها بروند.\"

     
آی اسپورت
2014-08-31 01:04:09
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر